alviana Натурална козметика Дезодорантен крем Био градински чай, 50 мл

Цитрусов аромат за оптимална защита и свежест

€ 4,59

(€ 91,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Предпазва от образуване на миризми
  • Изключително икономичен

Често се купува заедно с alviana Натурална козметика Дезодорантен крем Био памук, 50 мл

alviana Натурална козметика Дезодорантен крем Био градински чай, 50 мл € 4,59 (€ 91,80 / л)
alviana Натурална козметика Дезодорантен крем Био памук, 50 мл € 4,59 (€ 91,80 / л)
Обща цена: € 9,18
Описание

Дезодориращият крем с органичен градински чай и сода за хляб осигурява дълготрайна и надеждна защита срещу неприятни миризми. Натуралната формула не съдържа алуминиеви соли или алкохол и е изключително икономична. Сместа от органични масла и комбинация от веган восък не само осигурява надеждна защита, но и едновременно с това се грижи за подмишниците. Ароматът е свеж, лимонов и ревитализиращ!

Начин на употреба: Нанесете количество с големина на грахово зърно върху всяка подмишница и хидратирайте.

Съвет: Дезодориращият крем е подходящ и за хидратиране на краката.

Арт.-№: BON-225200
Съдържание: 50 мл
EAN: 42425861
Марка: alviana Натурална козметика
Консистенция / форма на дозировка: Крем
Видове продукти: Део
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: без алкохол, Без алуминиеви соли, Унисекс, Веган
Аромати: Свежо, Лимонено / Цитрусовo
Сертификати: NaTrue
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: стъкло, Бурканче
Съставки (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Zea Mays Starch, Sodium Bicarbonate, Rhus Verniciflua Peel Wax, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], CI 77947, Aqua, Parfum[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Limonene[2], Silicia, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Linalool[2], Linalyl Acetate[2], Salvia Triloba Leaf Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Citral[2], Pinene[2], Terpineol[2], Beta-Caryophyllene[2], Terpinolene[2], Geranyl Acetate[2], Geraniol[2]

  1. съставки от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bonano GmbH, Carl-Benz-Straße 9, 64653, Lorsch, Германия, www.alviana.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за alviana Натурална козметика Дезодорантен крем Био градински чай

16 клиентски рецензии на други езици

4,1 от 5 звезди
5 звезди
17 (62%)
4 звезди
4 (14%)
3 звезди
1 (3%)
2 звезди
2 (7%)
1 звезда
3 (11%)

27 оценки

Все още няма рецензии на български, но 16 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder