benecos 2-in-1 Summer-Edition Organic Lemon Shower Gel, 500 мл

Нежен почистващ продукт с несравним аромат на пресни лимони

€ 5,69 € 5,99 -5%

(€ 11,38 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа и коса
  • Приятна пяна
  • С леки почистващи вещества

Често се купува заедно с benecos Душ гел 2в1 Summer Edition Organic Blackberry, 500 мл

benecos 2-in-1 Summer-Edition Organic Lemon Shower Gel, 500 мл € 5,69 (€ 11,38 / л)
benecos Душ гел 2в1 Summer Edition Organic Blackberry, 500 мл € 5,69 (€ 11,38 / л)
Обща цена: € 11,38
Описание

2-in-1 Summer-Edition Organic Lemon Shower Gel почиства кожата и косата особено нежно и е базиран на щадящи измиващи съставки. Същевременно внася аромата на италианското лято в банята под формата на неустоими лимонови нотки. Животът може да бъде толкова красив.

Арт.-№: BEN-99286
Съдържание: 500 мл
EAN: 4260198099286
Марка: benecos
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: 2в1 Шампоан & Душ, Почистваща грижа
Тип кожа: За всички типове кожа
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики: Веган
Аромати: Лимонено / Цитрусовo
Сертификати: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце, Размер за пътуване
Съставки (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Eucalyptus Globulus Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Limonene[1], Pinene[1], Linalool[1]

  1. естествена парфюмна композиция
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. произведено от био суровини
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Германия, www.cosmondial.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за benecos 2-in-1 Summer-Edition Organic Lemon Shower Gel