benecos 2-in-1 Summer-Edition Organic Mango & Organic Vanilla Shower Gel, 500 мл

Нежен почистващ продукт с аромат на лятна Индия

€ 5,39 € 5,99 -10%

(€ 10,78 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подходящ за всички типове кожа и коса
  • Приятна пяна
  • С щадящи почистващи съставки

Често се купува заедно с benecos 2-in-1 Summer-Edition Organic Coconut & Organic Lime Shower Gel, 500 мл

benecos 2-in-1 Summer-Edition Organic Mango & Organic Vanilla Shower Gel, 500 мл € 5,39 (€ 10,78 / л)
benecos 2-in-1 Summer-Edition Organic Coconut & Organic Lime Shower Gel, 500 мл € 5,39 (€ 10,78 / л)
Обща цена: € 10,78
Описание

Намасте от банята! Прекрасният аромат на манго и ванилия ви приканва да се пренесете в Индия и да се разходите из улици, изпълнени с разнообразие, цветове и култура. 2-in-1 Summer-Edition Organic Mango & Organic Vanilla Shower Gel ви отвежда на това пътешествие под душа, като същевременно нежно почиства кожата и косата и ви позволява да се отдадете на своите мисли.

Арт.-№: BEN-99309
Съдържание: 500 мл
EAN: 4260198099309
Марка: benecos
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: 2в1 Шампоан & Душ, Почистваща грижа
Тип кожа: За всички типове кожа
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики: Веган
Аромати: Екзотично
Сертификати: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце, Размер за пътуване
Съставки (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Mangifera Indica Fruit Extract[2], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1]

  1. естествена парфюмна композиция
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. произведено от био суровини
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Германия, www.cosmondial.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за benecos 2-in-1 Summer-Edition Organic Mango & Organic Vanilla Shower Gel

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка