benecos Мини комплект 2-in-1 Summer-Edition Around the World Shower Gel, 250 мл

Нежен почистващ продукт за кожа и коса в разнообразни летни аромати

€ 6,29 € 6,99 -10%

(€ 25,16 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • 5 x Летни издания в размер за пътуване, по 50 ml
  • Подходящи за всички типове кожа и коса
  • 5 различни аромата

Често се купува заедно с Lavera Basis Sensitiv Крем, 25 мл

benecos Мини комплект 2-in-1 Summer-Edition Around the World Shower Gel, 250 мл € 6,29 (€ 25,16 / л)
Lavera Basis Sensitiv Крем, 25 мл € 0,89 (€ 35,60 / л)
Обща цена: € 7,18
Описание

Едно околосветско пътешествие със специалната лятна лимитирана серия. Комплектът съдържа 5 броя 2-в-1 душ гелове и шампоани в размер за пътуване с различни аромати. Подходящи са за всички типове кожа и коса, почистват нежно и създават истинско ваканционно настроение със своите ароматни композиции.

Комплектът съдържа:

  • Душ гел 2в1 Summer Edition Organic Blackberry
  • 2-in-1 Summer-Edition Organic Cherry Blossom & Organic Matcha Shower Gel
  • 2-in-1 Summer-Edition Organic Lemon Shower Gel
  • 2-in-1 Summer-Edition Organic Mango & Organic Vanilla Shower Gel
  • 2-in-1 Summer-Edition Organic Coconut & Organic Lime Shower Gel
Арт.-№: BEN-99316
Съдържание: 250 мл
EAN: 4260198099316
Марка: benecos
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Продуктови пакети
Тип кожа: За всички типове кожа
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики: Веган
Аромати: Цветно, Екзотично, Плодовo, Лимонено / Цитрусовo
Сертификати: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце, Размер за пътуване
Съставки (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Vanillin[1]

  1. естествена парфюмна композиция
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. произведено от био суровини

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Linalyl Acetate[1]

  1. естествена парфюмна композиция
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. произведено от био суровини

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Eucalyptus Globulus Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Limonene[1], Pinene[1], Linalool[1]

  1. естествена парфюмна композиция
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. произведено от био суровини

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Mangifera Indica Fruit Extract[2], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1]

  1. естествена парфюмна композиция
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. произведено от био суровини

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1], Terpineol[1], Vanillin[1]

  1. естествена парфюмна композиция
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. произведено от био суровини
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Германия, www.cosmondial.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за benecos Мини комплект 2-in-1 Summer-Edition Around the World Shower Gel

4,0 от 5 звезди
5 звезди
0 (0%)
4 звезди
1 (100%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка