BeWell Green PURE Пречистващ и стимулиращ шампоан, 200 мл

Себорегулиращо почистване за проблемна коса и скалп

€ 16,09

(€ 80,45 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 3 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 15,28 / Брой-5%
  • над 3 само € 14,48 / Брой-10%
  • над 6 само € 13,19 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За мазна коса
  • Идеален при косопад и пърхот
  • Балансира и витализира
  • Унисекс Унисекс
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Bioturm Измиващ лосион с дозатор №12, 300 мл

BeWell Green PURE Пречистващ и стимулиращ шампоан, 200 мл € 16,09 (€ 80,45 / л)
Bioturm Измиващ лосион с дозатор №12, 300 мл € 12,99 (€ 43,30 / л)
Обща цена: € 29,08
Описание

PURE има себорегулиращ и стимулиращ ефект и затова е идеален за мазна коса, при косопад и пърхот. Съдържа ментово етерично масло, което е идеално за този тип коса и има изясняващ ефект. В допълнение, екстрактът от зелен чай има витализиращ ефект, докато алое вера има успокояващи свойства. Пшеничният протеин осигурява сила, блясък и обем.

Арт.-№: VEG-HC0003
Съдържание: 200 мл
EAN: 8052086651234
Марка: BeWell Green
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Ausfallendes Haar, Мазна коса, При пърхот
Характеристики: Унисекс, Веган
Съставки (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphodiacetate, Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Mentha Piperita Leaf Water, Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Hydrolized Wheat Protein, Benzyl Alcohol, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Limonene, Linalool, Citronellal

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Laboratoires BeWell S.r.l., Via Nicolino di Galasso 19, 47899, San Marino, Сан Марино, bewell.bio
Упълномощен представител като отговорно лице на ЕС: Dr.ssa Federica Giuzio, Viale Gramsci 35, 85010, Gallicchio (PZ), Италия, federica.giuzio@gmail.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за BeWell Green PURE Пречистващ и стимулиращ шампоан

2 клиентски рецензии на други езици

4,2 от 5 звезди
5 звезди
3 (60%)
4 звезди
1 (20%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
1 (20%)
1 звезда
0 (0%)

5 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.