Bioturm Балсам за блясък и рус цвят, 150 мл

Красив блясък за изрусена коса и кичури

€ 7,99

(€ 53,27 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 150 мл

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подобрява разресванетоГрижовна и защитнаОсобено лек

Често се купува заедно с Bioturm Шампоан за руса коса №107, 200 мл

Bioturm Балсам за блясък и рус цвят, 150 мл € 7,99 (€ 53,27 / л)
Bioturm Шампоан за руса коса №107, 200 мл € 6,99 (€ 34,95 / л)
Обща цена: € 14,98
Описание

Комбинацията от нежни подхранващи съставки с екстракт от лимон и маточина осигурява подобрена разресваща способност и придава на косата интензивен, естествен рус блясък. Пшеничните протеини и кокосовото масло подхранват, защитават и придават на косата красив блясък.
За руса боядисана коса или коса с руси боядисани кичури.

Приложение:

  • След измиване на косата, масажирайте във влажна коса и изплакнете обилно след 1 до 2 минути.
  • Прилагайте 2 до 3 пъти седмично.
Арт.-№: BIT-421
Съдържание: 150 мл
EAN: 4260026694218
Марка: Bioturm
Нюанси: русо, тъмно русо, златно, светло русо
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: Грижа за косата
Тип коса: Боядисана коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
Вид на опаковката: Тубичка
Съставки (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, C 14-22 Alcohol, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Undecane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Hydrolized Wheat Protein, Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, C12-20 Alkyl Glucoside, Citrus Aurantifolia Juice, Tridecane, Diheptyl Succinate, Capryloyl Glycerin / Sebacic Acid Copolymer, Sclerotium Gum, Citrus Lemon Peel Oil, Parfum, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Citronellal

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Германия, info@bioturm.de, www.bioturm.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioturm Балсам за блясък и рус цвят

11 клиентски рецензии на други езици

3,1 от 5 звезди
5 звезди
6 (28%)
4 звезди
6 (28%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
3 (14%)
1 звезда
6 (28%)

21 оценки

Все още няма рецензии на български, но 11 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder