Bioturm Балсам Repair, 150 мл

За нов блясък и повече еластичност

€ 7,99

(€ 53,27 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 150 мл

Още 4 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За увредена и чуплива коса
  • Подхранва и защитава
  • Подобрява разресването на косата

Често се купува заедно с Bioturm Шампоан с овес, 200 мл

Bioturm Балсам Repair, 150 мл € 7,99 (€ 53,27 / л)
Bioturm Шампоан с овес, 200 мл € 12,99 (€ 64,95 / л)
Обща цена: € 20,98
Описание

Допълнителната грижа с екстракт от липов цвят и овес подобрява разресването на суха, сламена и увредена коса. Косата е подхранена и защитена и възвръща еластичния си блясък.

Приложение: Масажирайте във влажна коса след измиване с шампоан и изплакнете обилно след 1 до 2 минути. Препоръка: Използвайте 2 до 3 пъти седмично.

Арт.-№: BIT-419
Съдържание: 150 мл
EAN: 4260026694195
Марка: Bioturm
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: Грижа за косата
Тип коса: Крехка коса, Увредена коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
Вид на опаковката: Тубичка
Съставки (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, C 14-22 Alcohol, Dicaprylyl Ether, Brassica Alcohol, Undecane, Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Avena Sativa (Oat) Extract[1], Diheptyl Succinate, Brassicyl Isoleucinate Esylate, Tridecane, Arginine Ferulate, Capryloyl Glycerin / Sebacic Acid Copolymer, C12-20 Alkyl Glucoside, Alcohol, Lactic Acid, Sclerotium Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citricacid, Xanthan Gum, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Германия, info@bioturm.de, www.bioturm.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioturm Балсам Repair

12 клиентски рецензии на други езици

2,7 от 5 звезди
5 звезди
2 (14%)
4 звезди
1 (7%)
3 звезди
5 (35%)
2 звезди
3 (21%)
1 звезда
3 (21%)

14 оценки

Все още няма рецензии на български, но 12 рецензии на други езици.