Bioturm Шампоан против пърхот №16, 200 мл

Специален шампоан с балансиращи свойства

€ 12,99

(€ 64,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

В наличност от 16. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 22. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За коса, склонна към пърхот
  • Меко и нежно почистващо средство
  • Овлажнява

Често се купува заедно с Bioturm Тоник за коса против пърхот, 150 мл

Bioturm Шампоан против пърхот №16, 200 мл € 12,99 (€ 64,95 / л)
Bioturm Тоник за коса против пърхот, 150 мл € 9,99 (€ 66,60 / л)
Обща цена: € 22,98
Описание

Този специален шампоан е идеален за мазен пърхот, причинен от гъбички. Благодарение на иновативната си формула с млечна киселина, шампоанът намалява образуването на пърхот. Комплексът от млечни продукти предлага и балансиращи свойства, а бетаинът хидратира и укрепва косата. Съдържа също така екстракти от розмарин и зелено кафе, които имат ревитализиращи и регенериращи свойства.

Начин на употреба: Нанесете шампоана върху мокра коса, масажирайте нежно и изплакнете обилно.

Арт.-№: BIT-135
Съдържание: 200 мл
EAN: 4260026691354
Марка: Bioturm
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: Мъжка козметика, шампоани
Тип коса: При пърхот
Характеристики: Веган
Аромати: Пикантно
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
Характеристики на аромата: ободряващо
Съставки (INCI)

Aqua, Lac[1], Glycerin, Alcohol, Decyl Glucoside, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Betaine, Chondrus Crispus (Carrageenan), Asparagopsis Armata Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Glucose, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Rosmarinus Officinalis Flower Extract

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Германия, info@bioturm.de, www.bioturm.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioturm Шампоан против пърхот №16

17 клиентски рецензии на други езици

3,6 от 5 звезди
5 звезди
12 (35%)
4 звезди
7 (20%)
3 звезди
6 (17%)
2 звезди
7 (20%)
1 звезда
2 (5%)

34 оценки

Все още няма рецензии на български, но 17 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder