Bioturm Шампоан за мазна коса, 200 мл

Насърчава нормализирането на кожата на главата

€ 6,99

(€ 34,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 9 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 6,64 / Брой-5%
  • над 3 само € 6,29 / Брой-10%
  • над 6 само € 5,73 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За мазна коса
  • Освежаващо и предпазващо
  • Забавя повторното смазване

Често се купува заедно с Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Conditioner, 180 мл

Bioturm Шампоан за мазна коса, 200 мл € 6,99 (€ 34,95 / л)
Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Conditioner, 180 мл € 7,99 (€ 44,39 / л)
Обща цена: € 14,98
Описание

Обогатен с цинкова сол, този шампоан помага за нормализиране на скалпа и забавяне на омазняването. Екстрактът от бреза и лимон осигурява освежаване, а леките почистващи вещества защитават структурата и подобряват разресването.

Приложение:

  • Нанесете върху мокра коса, масажирайте нежно и изплакнете обилно.
  • Подходящ за ежедневно измиване с шампоан.
Арт.-№: BIT-402
Съдържание: 200 мл
EAN: 4260026694027
Марка: Bioturm
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Мазна коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
Съставки (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid, Sodium Chloride, Zinc Pca, Betula Alba Bark/Leaf Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

  1. от контролирано биологично земеделие

без минерално масло, синтетични багрила, PEG

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Германия, info@bioturm.de, www.bioturm.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioturm Шампоан за мазна коса

32 клиентски рецензии на други езици

3,2 от 5 звезди
5 звезди
15 (26%)
4 звезди
7 (12%)
3 звезди
17 (30%)
2 звезди
10 (17%)
1 звезда
7 (12%)

56 оценки

Все още няма рецензии на български, но 32 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder