Bioturm Shampoo Repair, 500 мл

Почиства и подобрява структурата на косъма

€ 14,99

(€ 29,98 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 мл

Още 6 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 14,24 / Брой-5%
  • над 3 само € 13,49 / Брой-10%
  • над 6 само € 12,29 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха и изтощена коса
  • Осигурява еластичност на косата
  • Улеснява разресването

Често се купува заедно с Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 мл

Bioturm Shampoo Repair, 500 мл € 14,99 (€ 29,98 / л)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 мл € 13,89 (€ 69,45 / л)
Обща цена: € 28,88
Описание

Леките почистващи вещества осигуряват интензивна грижа и отлична разресваемост и подобряват цялата структура на косата. Екстрактът от липов цвят и овес подхранва и защитава косата. Дори сухата, приличаща на слама коса става отново чудесно гладка.

Приложение:

  • Нанесете върху мокра коса, масажирайте нежно и изплакнете обилно.
  • Подходяща за ежедневно измиване с шампоан.
Арт.-№: BIT-619
Съдържание: 500 мл
EAN: 4260026696199
Марка: Bioturm
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Крехка коса, Увредена коса, Суха коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid[2], Pca Glyceryl Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Avena Sativa (Oat) Extract[1], Xanthan Gum, Parfum, Sodium Chloride, Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Limonene, Geraniol, Citral

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. с растителен произход
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Германия, info@bioturm.de, www.bioturm.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioturm Shampoo Repair

14 клиентски рецензии на други езици

3,4 от 5 звезди
5 звезди
10 (26%)
4 звезди
11 (28%)
3 звезди
7 (18%)
2 звезди
5 (13%)
1 звезда
5 (13%)

38 оценки

Все още няма рецензии на български, но 14 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder