Eterea Cosmesi Naturale Men Invitus After Shave, 50 мл

Успокояващи, стягащи грижи след бръснене

€ 22,90

(€ 458,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Нежно и освежаващо
  • Има регенериращ ефект
  • С ефект против стареене
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Lavera Men Sensitiv 48h Део рол-он, 50 мл

Eterea Cosmesi Naturale Men Invitus After Shave, 50 мл € 22,90 (€ 458,00 / л)
Lavera Men Sensitiv 48h Део рол-он, 50 мл € 5,99 (€ 119,80 / л)
Обща цена: € 28,89
Описание

Мек, успокояващ и свеж, афтършейвът гарантира приятно усещане върху кожата при всяка употреба. Освен това има свойства против стареене и гарантира сияен, регенериран тен.

Арт.-№: ETE-U03-N
Съдържание: 50 мл
EAN: 8056269410199
Марка: Eterea Cosmesi Naturale
Видове продукти: Бръснене и епилация, Мъжка козметика
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Веган
Съставки (INCI)

Chamomilla Recutita Flower Water[1], Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cetearylalcohol, Aqua, Undecane, Tridecane, Allantoin, Panthenol, Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E), Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Carbonate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Bisabolol, Hypericum Perforatum Extract[1], Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[1], Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil[1], Pogostemon Cablin Oil, Parfum, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate Se, Vegetable Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Phytic Acid, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene

  1. aus biologischem Anbau
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: ETEREA cosmesi naturale, Via N. Giacumbi, 23, 81055, Santa Maria C.V. (CE), Италия, customer@etereacosmesi.it
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Eterea Cosmesi Naturale Men Invitus After Shave

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка