Lavera basis sensitiv Лек сапун за ръце, Пълнител 500 мл

Особено нежнио за кожата почистване за всеки повод

Ново в магазина!

€ 4,99

(€ 9,98 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: Пълнител 500 мл

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 4,74 / Брой-5%
  • над 3 само € 4,49 / Брой-10%
  • над 6 само € 4,09 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • И за суха, чувствителна кожа
  • Почиства без изсушаване
  • рН неутрално

Често се купува заедно с Lavera Basis Sensitiv Крем, 150 мл

Lavera basis sensitiv Лек сапун за ръце, Пълнител 500 мл € 4,99 (€ 9,98 / л)
Lavera Basis Sensitiv Крем, 150 мл € 5,99 (€ 39,93 / л)
Обща цена: € 10,98
Описание

Лекият състав, нежното почистване и полезните за кожата съставки характеризират този сапун. Той е формулиран с органично алое вера и органична лайка и е идеален за всички типове кожа, дори чувствителна и суха. Неговият състав с неутрално рН се пени деликатно и почиства, без да изсушава кожата.

Начин на употреба: Разпенете по ръцете си и след това ги изплакнете с топла вода.

Арт.-№: LA-110246
Съдържание: 500 мл
EAN: 4021457632947
Марка: Lavera
Highlights: Новости
Lavera: Basis Sensitiv
Консистенция на сапуна: Течни
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: Чувствителна кожа, Суха кожа
Характеристики: pH неутрално за кожата, Refill - опаковка за презареждане, Унисекс, Веган
Сертификати: NaTrue, UK Vegan Society
Вид на опаковката: затварящо се саше
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Maris Sal, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Alcohol Denat, Levulinic Acid, Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2], Citronellal[2], Geraniol[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Забележка на производителя
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Германия, www.lavera.de/impressum
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Lavera basis sensitiv Лек сапун за ръце

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder