Lavera basis sensitiv Лек сапун за ръце, 250 мл

Особено нежнио за кожата почистване за всеки повод

€ 3,89

(€ 15,56 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 3,69 / Брой-5%
  • над 3 само € 3,50 / Брой-10%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • И за суха, чувствителна кожа
  • Почиства без изсушаване
  • рН неутрално

Често се купува заедно с Lavera basis sensitiv Лек сапун за ръце, Пълнител 500 мл

Lavera basis sensitiv Лек сапун за ръце, 250 мл € 3,89 (€ 15,56 / л)
Lavera basis sensitiv Лек сапун за ръце, Пълнител 500 мл € 4,99 (€ 9,98 / л)
Обща цена: € 8,88
Описание

Лекият състав, нежното почистване и полезните за кожата съставки характеризират този сапун. Той е формулиран с органично алое вера и органична лайка и е идеален за всички типове кожа, дори чувствителна и суха. Неговият състав с неутрално рН се пени деликатно и почиства, без да изсушава кожата.

Начин на употреба: Разпенете по ръцете си и след това ги изплакнете с топла вода.

Арт.-№: LA-116531
Съдържание: 250 мл
EAN: 4021457667550
Марка: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Консистенция на сапуна: Течни
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: Чувствителна кожа, Суха кожа
Характеристики: За многократно пълнене, pH неутрално за кожата, Refill - опаковка за презареждане, Унисекс, Веган
Сертификати: NaTrue, UK Vegan Society
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: затварящо се саше, Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Забележка на производителя
Правна информация
Производител: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Германия, www.lavera.de/impressum

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Lavera basis sensitiv Лек сапун за ръце

46 клиентски рецензии на други езици

4,6 от 5 звезди
5 звезди
71 (73%)
4 звезди
16 (16%)
3 звезди
8 (8%)
2 звезди
2 (2%)
1 звезда
0 (0%)

97 оценки

Все още няма рецензии на български, но 46 рецензии на други езици.