Najel Najel Collection Сапун Алепо Био жасмин, 100 г

Почиства и подхранва лицето, тялото и косата!

€ 4,22 € 4,69 -10%

(€ 42,20 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 6 само € 3,84 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Идеален за ежедневно почистване
  • С цветен аромат
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Najel Сапун Алепо с роза дамасцена, 100 г

Najel Najel Collection Сапун Алепо Био жасмин, 100 г € 4,22 (€ 42,20 / кг)
Najel Сапун Алепо с роза дамасцена, 100 г € 4,22 (€ 42,20 / кг)
Обща цена: € 8,44
Описание

Този кръгъл сапун Алепо от Najel Colletion обединява традиционното ноу-хау за правене на сапуни Алепо с нежния аромат на жасмин.

За сияйна красота с помощта на този сапун за ежедневна грижа за кожата!

Начин на употреба:

  • Може да се използва за ежедневно почистване на лицето, тялото и косата.
  • Този сапун е отлична алтернатива на течен шампоан - икономичен, лесен за употреба, почиства и успокоява скалпа.
Арт.-№: NAJ-SAV58NJ/5
Съдържание: 100 г
EAN: 3760061221727
Марка: Najel
Консистенция / форма на дозировка: Плътен материал
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: За всички типове кожа
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики: Веган
Аромати: Цветно
Съставки (INCI)

Sodium Olivate, Aqua, Glycerin, Parfum, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzylbenzoat, Hexyl Cinnamal, Linalool

Забележка за сапуните Алепо
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Франция, www.najel.net/en
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Najel Collection Сапун Алепо Био жасмин

5 клиентски рецензии на други езици

4,5 от 5 звезди
5 звезди
6 (54%)
4 звезди
4 (36%)
3 звезди
1 (9%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

11 оценки

Все още няма рецензии на български, но 5 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder