Najel Сапун Aleppo с био активен въглен, 100 г

Висококачествено традиционно почистване със себорегулираща съставка

€ 4,29

(€ 42,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 4,07 / Брой-5%
  • над 3 само € 3,86 / Брой-10%
  • над 6 само € 3,51 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За мазна и комбинирана кожа
  • Абсорбиращи свойства
  • Почиства нежно и в дълбочина
  • Внимателно изработено на ръка
  • Унисекс Унисекс
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Najel Балсам за грижа Кокос, 100 г

Najel Сапун Aleppo с био активен въглен, 100 г € 4,29 (€ 42,90 / кг)
Najel Балсам за грижа Кокос, 100 г € 10,89 (€ 108,90 / кг)
Обща цена: € 15,18
Описание

Сапун Aleppo с био активен въглен се състои от сапунифицирано маслиново масло и масло от лаврови плодове с почистващи свойства и съдържа активен въглен за абсорбиране на замърсяванията от кожата. Този сапун се произвежда внимателно в традиционна сапунена работилница и продължава хилядолетно ноу-хау, предавано от поколение на поколение – за автентични и ефективни продукти. Подходящ е за комбинирана, мазна и склонна към несъвършенства кожа. Предлага себорегулиращи и почистващи свойства и може да усъвършенства текстурата на кожата.



Предимства:




  • за бързо омазняващи се типове кожа

  • с абсорбиращ & себорегулиращ активен въглен

  • почиства & избистря нежно

  • ръчно изработен по традиционна рецепта


Арт.-№: NAJ-SAV77NJ/6
Съдържание: 100 г
EAN: 3760061220959
Марка: Najel
Консистенция / форма на дозировка: Плътен материал
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: Мазна кожа, Смесена кожа
Характеристики: Унисекс, Веган
PAO: 12 Monate
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Съставки (INCI)

Sodium Olivate, Aqua, Charcoal Powder, Sodium Laurate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde

Забележка за сапуните Алепо
Правна информация
Производител: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Франция, www.najel.net/en

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Najel Сапун Aleppo с био активен въглен

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder