Organic Shop Volumizing Shampoo Fig & Rosehip, 280 мл

Нежно почистване с натурални растителни екстракти

€ 4,39

(€ 15,68 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 280 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 4,17 / Брой-5%
  • над 3 само € 3,95 / Брой-10%
  • над 6 само € 3,59 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За мазна коса
  • Подхранва дължините
  • Овлажняващ

Често се купува заедно с Organic Shop Volumizing Conditioner Fig & Rosehip, 280 мл

Organic Shop Volumizing Shampoo Fig & Rosehip, 280 мл € 4,39 (€ 15,68 / л)
Organic Shop Volumizing Conditioner Fig & Rosehip, 280 мл € 4,39 (€ 15,68 / л)
Обща цена: € 8,78
Описание

Този шампоан от Organic Shop нежно подхранва косата и балансира нейната хидратация, без да я лишава от естествените й мазнини. Екстрактът от смокиня и маслото от шипка имат подхранващи свойства и придават обем.

Начин на употреба: масажирайте върху мокра коса и изплакнете с хладка вода.

Арт.-№: NS-36003
Съдържание: 280 мл
EAN: 4743318140148
Марка: Organic Shop
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Мазна коса
Характеристики: Веган
Сертификати: UK Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Съставки (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Ficus Carica (Echte Feige) Fruit Extract[1], Glycerin, Rosa Canina Fruit Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citricacid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Citronellal

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Естония, www.eurobiolab.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Organic Shop Volumizing Shampoo Fig & Rosehip

7 клиентски рецензии на други езици

3,9 от 5 звезди
5 звезди
6 (46%)
4 звезди
3 (23%)
3 звезди
2 (15%)
2 звезди
1 (7%)
1 звезда
1 (7%)

13 оценки

Все още няма рецензии на български, но 7 рецензии на други езици.