LÉA NATURE SO BiO étic Aroma Cica Балсам , 75 мл

Насърчаване на процеса на регенерация на кожата

€ 10,72 € 11,29 -5%

(€ 142,93 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 75 мл

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За увредена и отслабена кожа
  • За възрастни и деца над 3 години
  • С ценни растителни масла

Често се купува заедно с LÉA NATURE SO BiO étic Душ гел "Vanilla Delight", 300 мл

LÉA NATURE SO BiO étic Aroma Cica Балсам , 75 мл € 10,72 (€ 142,93 / л)
LÉA NATURE SO BiO étic Душ гел "Vanilla Delight", 300 мл € 3,99 (€ 13,30 / л)
Обща цена: € 14,71
Описание

Формулата на балсама CICA съдържа трио етерични органични масла от цистус, истинска лавандула и безсмъртниче и в комбинация с органично алое вера и органична дива роза насърчава процесите на регенерация на кожата. Особено ръцете, които са особено засегнати от въздействието на студ, топлина, тежка работа или чест контакт с вода, намират истински комфорт с този балсам. Но сухите, напукани участъци по краката или лактите и чувството на напрежение също са сведени до минимум благодарение на защитния крем.

Начин на употреба: нанасяйте балсама 2-3 пъти на ден върху раздразнените зони и масажирайте нежно.

Бележки:

  • не е подходящ по време на бременност или по време на кърмене
  • не използвайте върху наранена кожа
  • дръжте далеч от деца
  • консултирайте се с лекар, ако дискомфортът или дразненето продължават
Арт.-№: GLN-5000833
Съдържание: 75 мл
EAN: 3517360023022
Марка: LÉA NATURE SO BiO étic
Highlights: ⚡Мега оферти
Консистенция / форма на дозировка: Балсам
Видове продукти: Грижа за тялото
Тип кожа: Взискателна кожа, Чувствителна кожа, Суха кожа
Характеристики: Унисекс
Сертификати: Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Инструкции за грижа: Този продукт не трябва да се използва по време на бременност, ВНИМАНИЕ: Не е подходящо за кърмачки., Съхранявайте продукта на безопасно място, недостъпно за деца
За кого - бебе и дете: Дете
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Rosa Canina Fruit Extract[2], Glyceryl Stearate Se[1], Lauryl Laurate[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat[1], Benzyl Alcohol, Mel (Honey)[2], Bentonite (Volcanic Clay)[1], Lauroyl Lysine[1], Lavandula Angustifolia Oil[2], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[2], Cistus Ladaniferus Oil[2], Parfum, Helichrysum Italicum Flower Oil[2], Linalool[3], Sodium Hydroxyde[1], Limonene[3]

  1. с естествен произход
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. от натурални етерични масла
Aroma
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Франция, contact@leanature.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за LÉA NATURE SO BiO étic Aroma Cica Балсам

1 клиентска рецензия на друг езики

3,5 от 5 звезди
5 звезди
1 (50%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
1 (50%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.