LÉA NATURE SO BiO étic Масло от жожоба, 50 мл

Особено подхранващо, чисто растително масло за цялото тяло

€ 8,79 € 10,99 -20%

(€ 175,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

Още 9 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа и суха коса
  • Омекотява и регенерира
  • Студено пресовано

Често се купува заедно с LÉA NATURE SO BiO étic Арганово масло, чисто и биологично, 50 мл

LÉA NATURE SO BiO étic Масло от жожоба, 50 мл € 8,79 (€ 175,80 / л)
LÉA NATURE SO BiO étic Арганово масло, чисто и биологично, 50 мл € 12,31 (€ 246,20 / л)
Обща цена: € 21,10
Описание

Това масло от жожоба LÉA NATURE SO BiO étic е чисто, студено пресовано масло, което може да се използва за грижа за лицето, тялото и косата. Ценено е заради своите омекотяващи, регенериращи ефекти и поддържа защитната бариера на кожата.

Начин на употреба: Идеално след душ, за лице или сухи краища на косата.

Арт.-№: GLN-1341828
Съдържание: 50 мл
EAN: 3517360021141
Марка: LÉA NATURE SO BiO étic
Highlights: ⚡Мега оферти
Вид на растението: Жожоба
Видове продукти: Масла за кожата
Тип кожа: За всички типове кожа
Тип коса: Увредена коса, Суха коса
Характеристики: Без аромат, Веган
Сертификати: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 6 месеца
Съставки (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1]

  1. aus biologischem Anbau
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Франция, contact@leanature.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за LÉA NATURE SO BiO étic Масло от жожоба

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка