STYX Herb Garden MEN Флуид за след бръснене, 70 мл

Задължителният аксесоар след всяко бръснене

€ 17,09 € 18,99 -10%

(€ 244,14 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 70 мл

Още 3 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Успокоява раздразненията
  • Освежаващ и хидратиращ
  • С естествени екстракти и масла

Често се купува заедно с Sisi and Joe Гел за бръснене, 150 мл

STYX Herb Garden MEN Флуид за след бръснене, 70 мл € 17,09 (€ 244,14 / л)
Sisi and Joe Гел за бръснене, 150 мл € 5,75 (€ 38,33 / л)
Обща цена: € 22,84
Описание

Този флуид за след бръснене е идеалният продукт за грижа за кожата след бръснене. Той незабавно ви дава усещане за свежест, успокоява кожата и я снабдява с хранителни вещества. Внимателно подбраните натурални екстракти и масла от алое вера, слез, слънчоглед, невен и хмел овлажняват, предпазват от външни влияния и намаляват раздразненията, които често се появяват след бръснене. Лекият флуид не е мазен, попива бързо и оставя кожата чиста и хидратирана.

Приложение: Нанесете върху лицето и шията след бръснене, оставете за кратко и се насладете на свежестта.

Съвет: Флуидът може да се използва и в горещи дни като дневна грижа без бръснене.

Арт.-№: STX-12060
Съдържание: 70 мл
EAN: 9004432120603
Марка: STYX
Консистенция / форма на дозировка: Флуид
Видове продукти: Бръснене и епилация, Мъжка козметика
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Веган
Сертификати: ECOCERT - Cosmos Natural
Вид на опаковката: Тубичка
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Parfum[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Acacia Senegal Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Squalen, Malva Sylvestris Extract[2], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Humulus Lupulus (Hops) Extract[2], Citrus Aurantifolia Oil, Citrus Reticulata Peel Oil, Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Herb Oil, Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Benzyl Alcohol, Limonene, Dehydroacetic Acid, Citral, Menthol, Vanillin, Pogostemon Cablin Oil, Linalool, Pinene, Terpinolene, Terpineol, Citronellol, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Geraniol, Beta-Caryophyllene, Citric Acid, Alpha-Terpinene, Eugenia Caryophyllus Oil, Eugenol, Coumarin, Geranyl Acetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalyl Acetate, Lavandula Oil/Extract, Isoeugenol, Benzaldehyde

  1. Аромат от естествен произход
  2. съставки от контролирано биологично земеделие
Продуктова линия Kräutergarten (Билкова градина)
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Австрия, office@styx.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за STYX Herb Garden MEN Флуид за след бръснене