UVBIO Sunscreen LSF 30, 50 мл

Висока и водоустойчива защита за цялото тяло!

€ 18,99 € 19,99 -5%

(€ 379,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

На склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За лице и тяло
  • Овлажняващ
  • Балансирани UVA/UVB филтри

Често се купува заедно с Lavera Complete Care Паста за зъби без флуорид, 75 мл

UVBIO Sunscreen LSF 30, 50 мл € 18,99 (€ 379,80 / л)
Lavera Complete Care Паста за зъби без флуорид, 75 мл € 3,29 (€ 43,87 / л)
Обща цена: € 22,28
Описание

Уникалните слънчеви кремове от UV BIO не само предпазват кожата от увреждане, причинено от слънчево лъчение, но също така предотвратяват изсушаването на кожата. Всеки един слънцезащитен крем съдържа внимателно подбрана смес от безвредни съставки, които не само абсорбират UV лъчението по естествен начин, но и оптимално подхранват кожата.

Употреба:

  • Нанесете върху лицето и тялото и втрийте, докато кремът се абсорбира напълно.
  • Повторете приложението няколко пъти на ден.
  • Разклатете добре преди употреба.
Арт.-№: UVB-L32
Съдържание: 50 мл
EAN: 3760172610205
Марка: UVBIO
Консистенция / форма на дозировка: Мляко
Приложение : Лице, Тяло
Слънцезащита (SPF): SPF 30
Видове продукти: Слънцезащита
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Унисекс, Веган, Водоустойчиво
Сертификати: ECOCERT, UK Vegan Society
Общи указания : Разклатете добре преди употреба.
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце с помпа, Тубичка
Съставки (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Zinc Oxide (Nano), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Glyceryl Isostearate, Polyhydroxystearic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Daucus Carota Sativa Root Extract[1], Beta-Carotene, Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Eugenol, Citronellol

  1. от биологично земеделие
За безвъздушната система
Инструкции за слънцезащитните продукти
Правна информация
Производител: Lolybio Sarl, 80 Bd Hausmmann, 75008, Paris, Франция, office@lolybio.com

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за UVBIO Sunscreen LSF 30

39 клиентски рецензии на други езици

3,3 от 5 звезди
5 звезди
15 (31%)
4 звезди
9 (18%)
3 звезди
8 (16%)
2 звезди
9 (18%)
1 звезда
7 (14%)

48 оценки

Все още няма рецензии на български, но 39 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder