Biosolis Слънцезащитен крем за лице SPF 30, 50 мл

За висока защита през деня!

€ 14,48 € 16,09 -10%

(€ 289,60 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • С чисти минерални филтри
  • Без аромати
  • Водоустойчив
  • Унисекс Унисекс

Често се купува заедно с Khadi® Растителна боя за коса Tъмно кафявo, 100 г

Biosolis Слънцезащитен крем за лице SPF 30, 50 мл € 14,48 (€ 289,60 / л)
Khadi® Растителна боя за коса Tъмно кафявo, 100 г € 11,69 (€ 116,90 / кг)
Обща цена: € 26,17
Описание

Слънцезащитният крем за лице SPF 30 е обогатен с алое вера, растителни масла и чисти минерални филтри. Той предлага висока защита от UVA и UVB лъчите за лицето и шията, водоустойчив е и не съдържа аромати.

Начин на употреба:

  • Нанесете обилно върху лицето.
  • За редовно прилагане.
  • За след дълги периоди във водата.
  • Само за външна употреба.
Арт.-№: XDK-PRO-1843817
Съдържание: 50 мл
EAN: 5425001843817
Марка: Biosolis
Приложение : Лице
Слънцезащита (SPF): SPF 30
Видове продукти: Слънцезащита
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Унисекс
Съставки (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Gel[1], Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Propandiol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Polyhydroxystearic Acid, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sodium Chloride, Bisabolol[1], Pongamia Pinnata Seed Extract, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. от контролирано биологично земеделие
Инструкции за слънцезащитните продукти
Законова гаранция & данни за производителя
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Biosolis Слънцезащитен крем за лице SPF 30

2 клиентски рецензии на други езици

3,8 от 5 звезди
5 звезди
1 (20%)
4 звезди
2 (40%)
3 звезди
2 (40%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

5 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.