Bioturm Шампоан за обем, 200 мл

Добавя пълнота и жизненост

€ 6,99

(€ 34,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 6 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 6,64 / Брой-5%
  • над 3 само € 6,29 / Брой-10%
  • над 6 само € 5,73 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За тънка коса
  • Подобрява податливостта на косата
  • Придава блясък и еластичност на косата

Често се купува заедно с Bioturm Шампоан Кофеин , 200 мл

Bioturm Шампоан за обем, 200 мл € 6,99 (€ 34,95 / л)
Bioturm Шампоан Кофеин , 200 мл € 6,99 (€ 34,95 / л)
Обща цена: € 13,98
Описание

Меките вещества осигуряват отлична управляемост на косата, намаляват статичното електричество и видимо придават обем. Екстрактите от алое вера и лайка подхранват косата, без да я утежняват. Специалната формула осигурява видим блясък и жив отскок.

Начин на употреба:

  • Подходяща за ежедневна употреба.
  • Нанесете върху мокра коса, масажирайте нежно, след което изплакнете обилно.
Арт.-№: BIT-405
Съдържание: 200 мл
EAN: 4260026694058
Марка: Bioturm
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Фина коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
Вид на опаковката: Шишенце с помпа, Тубичка
Съставки (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid, Sodium Chloride, Chamomilla Officinalis Flower Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Diheptyl Succinate, Capryloyl Glycerin / Sebacic Acid Copolymer, Parfum, Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Linalool, Limonene, Geraniol

  1. от контролирано биологично земеделие

без минерално масло, синтетични багрила, PEG

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Германия, info@bioturm.de, www.bioturm.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioturm Шампоан за обем

38 клиентски рецензии на други езици

3,8 от 5 звезди
5 звезди
19 (29%)
4 звезди
25 (38%)
3 звезди
14 (21%)
2 звезди
3 (4%)
1 звезда
4 (6%)

65 оценки

Все още няма рецензии на български, но 38 рецензии на други езици.