Bioturm Шампоан Кофеин , 200 мл

Укрепва от корените до върховете

€ 6,29 € 6,99 -10%

(€ 31,45 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 6 само € 5,73 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За слаба коса
  • Стимулиращ и активиращ
  • С меки почистващи повърхностно активни вещества

Често се купува заедно с Bioturm 10% Лосион Урея №6, 200 мл

Bioturm Шампоан Кофеин , 200 мл € 6,29 (€ 31,45 / л)
Bioturm 10% Лосион Урея №6, 200 мл € 16,19 (€ 80,95 / л)
Обща цена: € 22,48
Описание

Естественият кофеин укрепва и заздравява косата от корена. Екстрактите от гуарана и зелено кафе имат стимулиращо и активиращо действие. Меките почистващи вещества осигуряват грижа и подобрена разресваемост.
Област на приложение: За отслабена и изтъняла коса.

Начин на употреба: Подходящо за ежедневно измиване с шампоан. Нанесете върху мокра коса, масажирайте нежно и изплакнете обилно.

Арт.-№: BIT-407
Съдържание: 200 мл
EAN: 4260026694072
Марка: Bioturm
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Ausfallendes Haar, Фина коса, Слаба коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glyceryl Oleate, Coffea Arabica Seed Extract[1], Paullinia Cupana (Guarana) Fruit Extract[1], Caffeine, Diheptyl Succinate, Capryloyl Glycerin / Sebacic Acid Copolymer, Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Linalool

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Германия, info@bioturm.de, www.bioturm.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bioturm Шампоан Кофеин

123 клиентски рецензии на други езици

3,8 от 5 звезди
5 звезди
74 (32%)
4 звезди
83 (36%)
3 звезди
36 (15%)
2 звезди
16 (7%)
1 звезда
17 (7%)

226 оценки

Все още няма рецензии на български, но 123 рецензии на други езици.