CMD Naturkosmetik Rio de Coco Био кокосово масло (кокосова мазнина), 200 мл

Универсално растително масло

€ 11,60 € 12,89 -10%

(€ 58,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 9 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Стягане и регенериране на кожата
  • С ненаситени мастни киселини
  • Възхитителен аромат

Често се купува заедно с TEA Natura Бадемово масло, 100 мл

CMD Naturkosmetik Rio de Coco Био кокосово масло (кокосова мазнина), 200 мл € 11,60 (€ 58,00 / л)
TEA Natura Бадемово масло, 100 мл € 4,13 (€ 41,30 / л)
Обща цена: € 15,73
Описание

Чистото кокосово масло от серията Rio de Coco е студено пресовано и може да се използва за кожа и коса. Независимо дали искате да го използвате за масаж, или като добавка за вана, кокосовото масло осигурява интензивна грижа и има екзотичен, деликатен аромат. Може да използвате ценното масло за грижа за козината на домашните си любимци и едновременно с това да ги предпазите от комари и кърлежи.

Арт.-№: CMD-71000
Съдържание: 200 мл
EAN: 4028719643000
Марка: CMD Naturkosmetik
Вид на растението: Кокосова палма
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Масла за кожата
Тип кожа: За всички типове кожа
Тип коса: Суха коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Аромати: Кокос
Сертификати: Лого на ЕС за биопродукти, NCS - Natural Cosmetics Standard
Инструкции за съхранение: Съхранявайте при стайна температура
Вид на опаковката: стъкло, Бурканче
За кого - бебе и дете: Дете
Съставки (INCI)
За линията Rio de Coco
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Германия, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за CMD Naturkosmetik Rio de Coco Био кокосово масло (кокосова мазнина)

848 клиентски рецензии на други езици

4,6 от 5 звезди
5 звезди
862 (71%)
4 звезди
241 (20%)
3 звезди
69 (5%)
2 звезди
16 (1%)
1 звезда
12 (1%)

1200 оценки

Все още няма рецензии на български, но 848 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder