Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 мл

Мек и универсален сапун със сладки и топли аромати

€ 4,69

(€ 78,17 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 60 мл

Още 8 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 4,45 / Брой-5%
  • над 3 само € 4,22 / Брой-10%
  • над 6 само € 3,84 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Изработен от ценни органични масла
  • Напълно биоразградима

Често се купува заедно с Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 мл

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 мл € 4,69 (€ 78,17 / л)
Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 мл € 4,69 (€ 78,17 / л)
Обща цена: € 9,38
Описание

Топлина под формата на течен сапун! Трикратно концентрираният 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond съчетава грижата с удоволствието и обгръща тялото и душата с божествения си аромат на марципан. Благодарение на основата си от ценни сапунизирани биологични растителни масла, тя почиства изключително нежно и е многофункционална – подходяща е за лицето, ръцете, тялото, косата и много други.

Начин на употреба: Нанесете 2–3 капки върху ръката, разпенете леко, насладете се на кадифената пяна и след това изплакнете обилно.

Арт.-№: XDK-DRBE-DOLAL02
Съдържание: 60 мл
EAN: 018787771020
Марка: Dr. Bronner's
Консистенция на сапуна: Течни
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: За многократно пълнене, Refill - опаковка за презареждане, Унисекс, Веган
Аромати: Бадем , Сладко
Сертификати: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, UK Vegan Society, EWG
PAO: 24 месеца
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Преустановете употребата, ако се появи дразнене на кожата, и се консултирайте с лекар, ако то продължава или се влошава.
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце, макси пакет, туба, Размер за пътуване
За кого - бебе и дете: Дете
Съставки (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Parfum, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. сертифицирано по Fair Trade
  2. от контролирано биологично земеделие
За 18in1 Натурални сапуни
Възможните приложения на сапуни 18в1
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Видео към продукта:

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond

54 клиентски рецензии на други езици

4,1 от 5 звезди
5 звезди
50 (47%)
4 звезди
28 (26%)
3 звезди
19 (18%)
2 звезди
5 (4%)
1 звезда
3 (2%)

105 оценки

Все още няма рецензии на български, но 54 рецензии на други езици.