Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 475 мл

Многофункционален сапун - ободрява ума и освежава кожата

€ 17,00 € 18,89 -10%

(€ 35,79 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 475 мл

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 6 само € 15,48 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Произведено с ценни органични масла
  • Напълно биоразградимо

Често се купува заедно с Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 мл

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 475 мл € 17,00 (€ 35,79 / л)
Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 мл € 17,00 (€ 35,79 / л)
Обща цена: € 34,00
Описание

Този ободряващ и освежаващ течен сапун дава необходимата свежест, за да започнете деня. Органичните масла, които са в основата на течния сапуни, са от сертифицирано биологично земеделие и глезят допълнително кожата.

Арт.-№: XDK-DRBE-DOLCT16
Съдържание: 475 мл
EAN: 018787777169
Марка: Dr. Bronner's
Консистенция на сапуна: Течни
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: За многократно пълнене, Refill - опаковка за презареждане, Унисекс, Веган
Аромати: Ароматно, Плодовo, Лимонено / Цитрусовo
Сертификати: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, UK Vegan Society, EWG
PAO: 24 месеца
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Преустановете употребата, ако се появи дразнене на кожата, и се консултирайте с лекар, ако то продължава или се влошава.
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце, макси пакет, туба, Размер за пътуване
За кого - бебе и дете: Дете
Съставки (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Aurantifolia Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Citral[3], Linalool[3]

  1. сертифицирано по Fair Trade
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. от натурални етерични масла
За 18in1 Натурални сапуни
Възможните приложения на сапуни 18в1
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Видео към продукта:

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Законова гаранция & данни за производителя
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus

80 клиентски рецензии на други езици

4,3 от 5 звезди
5 звезди
104 (59%)
4 звезди
38 (21%)
3 звезди
23 (13%)
2 звезди
5 (2%)
1 звезда
5 (2%)

175 оценки

Все още няма рецензии на български, но 80 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder