Ecco Verde Комплект за грижа Curly Girl Low-Poo, 550 ml

Подхранващи продукти за къдрава и накъсана коса

€ 60,49

(€ 109,98 / л, Всички цени са с ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 550 ml

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • 1x CoWash for Curly Hair, 200ml
  • 1x Aloe Vera Gel, 150ml
  • 1x Стайлинг крем за къдрици, 200ml
  • 1x Biobased Hairbrush

Често се купува заедно с Gyada Cosmetics Моделиращ балсам за къдрици, 200 мл

Ecco Verde Комплект за грижа Curly Girl Low-Poo, 550 ml € 60,49 (€ 109,98 / л)
Gyada Cosmetics Моделиращ балсам за къдрици, 200 мл € 14,99 (€ 74,95 / л)
Обща цена: € 75,48
Описание

Този комплект е идеален за всички къдрави коси, които обичат да почистват косата си с малко продукти! Той включва съвместно измиване, което нежно почиства и едновременно с това подхранва косата. То придава блясък и еластичност и е идеално за използване с четката за коса GLOV, която също така нежно разресва. Гелът с алое вера и кремът за оформяне на къдрици осигуряват допълнителна хидратация и оптимално оформяне на косата след почистването.

Този комплект включва следните продукти:

  • Biofficina Toscana CoWash for Curly Hair

    Оценка: (74)

    CoWash for Curly Hair от Biofficina Toscana

    Почиства и подхранва къдравата коса с едно приложение

    Съдържание: 200 мл

    • За стресирана, увредена и боядисана къдрава коса
    • Укротява и ободрява
    • Идеален при често миене
  • Gyada Cosmetics Стайлинг крем за къдрици

    Оценка: (554)

    Стайлинг крем за къдрици от Gyada Cosmetics

    Дефиниране и оформяне без слепване или утежнаване!

    Съдържание: 200 мл

    • Перфектен за вълниста коса
    • Укротяване и грижа
    • Богат на подхранващи масла
  • La Saponaria Aloe Vera Gel

    Оценка: (137)

    Aloe Vera Gel от La Saponaria

    Многофункционален козметичен продукт с висока чистота

    Съдържание: 150 мл

    • За всички типове кожа и коса
    • Интензивно хидратиращо
    • Идеален като афтърсън или афтършейв
  • GLOV Biobased Hairbrush

    Оценка: (28)

    Biobased Hairbrush от GLOV

    За перфектен и естествен стил!

    Съдържание: 1 бр.

    • За всички типове коса
    • За внимателно сресване
    • Разпространение на продукти за коса
Арт.-№: SPE0040
Съдържание: 550 мл
Марка: Ecco Verde
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Приложение : Коса
Видове продукти: Грижа за тялото, Четки & Гребени, Стилизиране на коса, Co-Wash
Тип кожа: За всички типове кожа
Тип коса: Боядисана коса, За всеки тип коса, Къдрава / хвърчаща коса, Къдрава коса, Увредена коса, Суха коса
Характеристики: Curly Girl Method Approved, Nickel Tested, Унисекс, Без аромат, Веган
Аромати: Неутрален аромат, Плодовo
Сертификати: AIAB, Leaping Bunny, UK Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 месеца
Материал: Пластмаса
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Тубичка
За кого - бебе и дете: Дете
Съставки (INCI)

Стайлинг крем за къдрици

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetearylalcohol, Glycerin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Linum Usitatissimum Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Arnica Montana Flower Extract[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Glyceryl Oleate, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum[2], Benzyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB

CoWash for Curly Hair

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenylalkohol, Cetearylalcohol, Sucrose Cocoate, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, C13‐15 Alkane, Glycerin, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Amaranthus Caudatus Seed Extract, Aroma, Limonene, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Benzoic Acid, Methionine, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate

  1. от контролирано биологично земеделие

Aloe Vera Gel

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, 1.2-Hexanediol, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate

  1. от биологично земеделие / с естествен произход

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Ecco Verde Комплект за грижа Curly Girl Low-Poo

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder