Lavera Basis Sensitiv Moisture & Care Conditioner, 200 мл

Овлажняващ балсам за по-добро стилизиране

€ 5,49

(€ 27,45 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

На склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 5,21 / Брой-5%
  • над 3 само € 4,94 / Брой-10%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За нормална и суха коса
  • С органично алое вера и органично масло от жожоба
  • Придава блясък и еластичност на косата

Често се купува заедно с Lavera Basis Sensitiv Moisture & Care Shampoo, 250 мл

Lavera Basis Sensitiv Moisture & Care Conditioner, 200 мл € 5,49 (€ 27,45 / л)
Lavera Basis Sensitiv Moisture & Care Shampoo, 250 мл € 5,49 (€ 21,96 / л)
Обща цена: € 10,98
Описание

Линията Basis Sensitiv на Lavera предлага подхранващ балсам, който осигурява на косата ви интензивна хидратация, придавайки ѝ естествена еластичност за нула време. Комбинацията от органично алое вера и органично масло от жожоба прониква в структурата на косъма, като осигурява отлични ползи особено на сухата коса. Този балсам подобрява управляемостта и оставя косата неустоимо добре поддържана.

Начин на употреба:

  • Масажирайте балсама по дължините на влажна, току-що измита коса и го оставете да действа за кратко.
  • Изплакнете косата обилно с вода.
Арт.-№: LA-116355
Съдържание: 200 мл
EAN: 4021457666911
Марка: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Нюанси: alle Haarfarben
Консистенция / форма на дозировка: Крем, Течност
Видове продукти: Грижа за косата
Тип коса: За всеки тип коса, Нормална коса, Суха коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Аромати: Свежо
Сертификати: UK Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Вид на опаковката: Шишенце
Съставки (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Alcohol Denat[3], Cetearylalcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Isoamyl Laurate, Glycerin Soja Oil[2], Cucumis Sativus (Gurke) Fruit Extract[2], Melissa Officinalis Leaf Extract[2], Sodium Hyaluronate, Glycerin, Glyceryl Undecylenate, Lecithin, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Behenylalkohol, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Linalool[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Citronellol[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Geraniol[1], Citral[1], Lavandula Oil/Extract[1]

  1. с естествен произход
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. произведено от био съставки
Забележка на производителя
Правна информация
Производител: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Германия, www.lavera.de/impressum

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Lavera Basis Sensitiv Moisture & Care Conditioner

4 клиентски рецензии на други езици

4,6 от 5 звезди
5 звезди
6 (85%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
1 (14%)
1 звезда
0 (0%)

7 оценки

Все още няма рецензии на български, но 4 рецензии на други езици.