Martina Gebhardt Тоник със салвия, 30 мл

За мазна и проблемна кожа

€ 9,99

(€ 333,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 30 мл

На склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Освежава и ободрява кожата
  • Подпомага кръвообращението
  • Регулира производството на себум

Често се купува заедно с La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл

Martina Gebhardt Тоник със салвия, 30 мл € 9,99 (€ 333,00 / л)
La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл € 9,99 (€ 333,00 / л)
Обща цена: € 19,98
Описание

Тоникът от салвия на Martina Gebhardt осигурява на замърсената и мазна кожа ежедневен свеж прилив на енергия. Той регулира производството на себум и идеално подпомага естествената защитна бариера на кожата. Формулата осигурява избистрен и изравнен тен на лицето.

Начин на употреба: След почистване напръскайте върху кожата като освежител и потупайте добре.

Арт.-№: MAG-51212
Съдържание: 30 мл
EAN: 4032061512129
Марка: Martina Gebhardt
Консистенция / форма на дозировка: Тоник
Видове продукти: Тоници за лице
Тип кожа: Мазна кожа, Проблемна кожа
Характеристики: Nickel Tested, Веган
Сертификати: Demeter
Вид на опаковката: Спрей бутилка / спрей, Размер за пътуване
Съставки (INCI)

Aqua, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Alcohol[1], Hamamelis Virginiana Flower Water[1], Plantago Lanceolata Leaf Extact[1], Thymus Vulgaris Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Oil[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[3], Citrus Lemon Peel Oil[1], Linalool[2], Limonene[2]

  1. Деметер-сертифицирана суровина
  2. компонент на истински етерични масла
  3. от контролирано биологично земеделие
За линията Salvia
За съставките
За продуктите за грижа за лицето
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Правна информация
Производител: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Германия, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Martina Gebhardt Тоник със салвия

76 клиентски рецензии на други езици

4,0 от 5 звезди
5 звезди
69 (46%)
4 звезди
38 (25%)
3 звезди
25 (16%)
2 звезди
10 (6%)
1 звезда
8 (5%)

150 оценки

Все още няма рецензии на български, но 76 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder