NeBiolina Soap-free Dermo Cleanser, 500 мл

Нежно почистване без сапун за лице и ръце

€ 8,69

(€ 17,38 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 мл

На склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За чувствителна кожа
  • Особено нежен към кожата
  • С екстракт от овес и алое вера
  • ICEA ICEA
  • Nickel Tested Nickel Tested
  • Унисекс Унисекс
  • Веган Веган

Често се купува заедно с NeBiolina Delicate Intimate Hygiene Cleanser, 500 мл

NeBiolina Soap-free Dermo Cleanser, 500 мл € 8,69 (€ 17,38 / л)
NeBiolina Delicate Intimate Hygiene Cleanser, 500 мл € 8,69 (€ 17,38 / л)
Обща цена: € 17,38
Описание

Този измиващ гел без сапун е идеален за ежедневно почистване на лицето, ръцете и тялото - дори за чувствителна кожа. Изцяло растителните почистващи съставки нежно почистват кожата и я подхранват с екстракти от овес и алое вера.

Арт.-№: XBO-GP-NEB37
Съдържание: 500 мл
EAN: 8002849494370
Марка: NeBiolina
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: Почистваща грижа
Тип кожа: За всички типове кожа, Чувствителна кожа
Характеристики: Nickel Tested, Унисекс, Веган
Сертификати: ICEA
PAO: 12 Monate
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
За кого - бебе и дете: Дете
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Oleamidopropyl Betaine[1], Lauryl Glucoside, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[2], Myristyl Lactate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Panthenol, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Fragrance, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. произведено от био маслиново масло
  2. от контролирано биологично земеделие
За линията Овес
Правна информация
Производител: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Италия, www.nebiolina.com

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за NeBiolina Soap-free Dermo Cleanser

59 клиентски рецензии на други езици

4,6 от 5 звезди
5 звезди
75 (75%)
4 звезди
15 (15%)
3 звезди
7 (7%)
2 звезди
2 (2%)
1 звезда
1 (1%)

100 оценки

Все още няма рецензии на български, но 59 рецензии на други езици.