PRIMAVERA Сухо масло Forest Walk, 100 мл

Освежава и активира

€ 21,99

(€ 219,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 3 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 19,79 / Брой-10%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подходящo за всички типове кожа
  • Бързо абсорбираща се формула
  • Със свеж, дървесен аромат

Често се купува заедно с PRIMAVERA Forest Walk Body Wash, 200 мл

PRIMAVERA Сухо масло Forest Walk, 100 мл € 21,99 (€ 219,90 / л)
PRIMAVERA Forest Walk Body Wash, 200 мл € 9,99 (€ 49,95 / л)
Обща цена: € 31,98
Описание

Натурално формулираното и бързо абсорбиращо се сухо масло омекотява и регулира кожата благодарение на високия дял полиненаситени мастни киселини, които съдържа. Концентрираните органичен и растителен кедър и органичен кипарис възнаграждават тялото и сетивата със своите укрепващи, билкови и свежи аромати.

Начин на употреба:

  • Масажирайте върху влажна кожа след вземане на душ или вана.
Арт.-№: PRIM-26900
Съдържание: 100 мл
EAN: 4086900269002
Марка: PRIMAVERA
Продуктови линии PRIMAVERA: Waldspaziergang
Видове продукти: Масла за кожата
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Веган
Аромати: Свежо, Дървесен, Аромати на иглички
Сертификати: Leaping Bunny, NaTrue
Съставки (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Squalane, Vitis Vinifera Seed Oil[1], Rosa Mosqueta Seed Oil[1], Aleurites Moluccana Seed Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil[1], Parfum[2], Camelia Oleifera Seed Oil[1], Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Limonene[2], Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Citral[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2], Beta-Caryophyllene[2], Menthol[2], Terpineol[2], Alpha-Terpinene[2], Terpinolene[2], Geranyl Acetate[2], Santalol[2]

  1. контролирано биологично земеделие
  2. естествен компонент на етерични масла
Подходящи продукти
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Германия, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за PRIMAVERA Сухо масло Forest Walk

2 клиентски рецензии на други езици

5,0 от 5 звезди
5 звезди
3 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

3 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.