Weleda Weleda Масажно масло с арника, 100 мл

Укрепва и затопля

€ 14,39 € 15,99 -10%

(€ 143,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подпомага кръвообращението
  • Идеално преди и след тренировка
  • Предпазва от мускулна треска

Често се купува заедно с Weleda Weleda Релаксиращо масло с лавандула, 100 мл

Weleda Weleda Масажно масло с арника, 100 мл € 14,39 (€ 143,90 / л)
Weleda Weleda Релаксиращо масло с лавандула, 100 мл € 13,58 (€ 135,80 / л)
Обща цена: € 27,97
Описание

Искате ли да се раздвижите? Загряваащ масаж преди и след спорт с масажно масло с арника насърчава кръвообращението, отпуска мускулите и предпазва от неприятни мускулни болки. Съставът на маслото от слънчоглед и зехтин, и ценни растителни екстракти от цвят на арника и листа от бреза поддържат кожата еластична и я тонизират, и засилват функциите на кожата.

Начин на употреба: Втрийте във все още влажната кожа, маслото се разнася лесно и прониква бързо без да оставя мазен филм.
Подходящо е за вегани.

Чисти растителни масла са в основата на всички масла за тяло на Weleda. Получени от узрели на слънцето семена и плодове, те са резултат на градивни жизнени процеси. За разлика от минерални масла, като например парафиново масло, растителните масла могат да влязат във връзка с организма. Те не образуват филм върху кожата. По този начин, кожата може да диша и да се регенерира по естествен път.

Арт.-№: WEL-101976
Съдържание: 100 мл
EAN: 4001638500814
Марка: Weleda
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Масажни масла
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Веган
Аромати: Цветно
Сертификати: NaTrue
Вид на опаковката: Размер за пътуване
Съставки (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Parfum[2], Arnica Montana Flower Extract[1], Betula Alba Bark/Leaf Extract, Limonene[2], Linalool[2], Geraniol[2], Cumarin[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Относно линията Arnica
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Германия, www.weleda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Weleda Масажно масло с арника

164 клиентски рецензии на други езици

4,7 от 5 звезди
5 звезди
176 (74%)
4 звезди
46 (19%)
3 звезди
10 (4%)
2 звезди
4 (1%)
1 звезда
0 (0%)

236 оценки

Все още няма рецензии на български, но 164 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder