Weleda Балсам за подхранване и грижа с овесени ядки, 200 мл

За повече блясък и гладкост

€ 7,99

(€ 39,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

На склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 7,59 / Брой-5%
  • над 3 само € 7,19 / Брой-10%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха и увредена коса
  • Подобрява управляемостта
  • За повече еластичност и блясък

Често се купува заедно с Weleda Шампоан Replenish & Care с овес, 190 мл

Weleda Балсам за подхранване и грижа с овесени ядки, 200 мл € 7,99 (€ 39,95 / л)
Weleda Шампоан Replenish & Care с овес, 190 мл € 7,99 (€ 42,05 / л)
Обща цена: € 15,98
Описание

Овлажняващият възстановяващ балсам с овес осигурява допълнителна грижа след измиването с шампоан. Съставът от висококачествени активни съставки на растителна основа изглажда повърхността на косата, като я прави по-лесна за разресване.

Начин на употреба: Нежно масажирайте във влажна коса, оставете за кратко, след което изплакнете.

Арт.-№: WEL-101993
Съдържание: 200 мл
EAN: 4001638095587
Марка: Weleda
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Грижа за косата
Тип коса: Увредена коса, Суха коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: NaTrue
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Тубичка
Съставки (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Cetearylalcohol, Behenylalkohol, Pca Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearat Citrat, Glyceryl Stearate, Avena Sativa (Oat) Flower/Leaf/Stem Extract[1], Fragrance[2], Isoamyl Laurate, Althea Officinalis Root Extract[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Jojoba Oil[1], Carrageenan, Citric Acid, Arginin, Hydrolysed Wheat Protein, Xanthan, Citrus Limonum (Lemon)[2], Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Coumarin[2]

  1. от биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Правна информация
Производител: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Германия, www.weleda.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Weleda Балсам за подхранване и грижа с овесени ядки

37 клиентски рецензии на други езици

3,4 от 5 звезди
5 звезди
25 (37%)
4 звезди
8 (11%)
3 звезди
16 (23%)
2 звезди
7 (10%)
1 звезда
11 (16%)

67 оценки

Все още няма рецензии на български, но 37 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder