Eliah Sahil Био балсам за коса Кокос Моринга, 230 мл

Оставя кадифено усещане

€ 22,99

(€ 99,96 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 230 мл

На склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За увредена коса
  • Антистатичен и нежен
  • За лесно разресване

Често се купува заедно с Unique Beauty Шампоан за обем, 250 мл

Eliah Sahil Био балсам за коса Кокос Моринга, 230 мл € 22,99 (€ 99,96 / л)
Unique Beauty Шампоан за обем, 250 мл € 12,19 (€ 48,76 / л)
Обща цена: € 35,18
Описание

Формулата на този балсам за коса, направен от ценна гроздова вода, масло от шеа и масла от баобаб и кокос, снабдява косата с влага. Екстрактите от моринга и женшен правят косата лесна за разресване, без да я утежнява. За прекрасен резултат.

Начин на употреба: След измиване с шампоан втрийте върху влажна коса, особено в краищата, масажирайте и оставете да действа за 3-5 минути. След това изплакнете добре.

Арт.-№: ELS-NS06
Съдържание: 230 мл
EAN: 9120096510298
Марка: Eliah Sahil
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Грижа за косата
Тип коса: Увредена коса
Характеристики: Веган
Сертификати: NaTrue
Съставки (INCI)

Aqua, Vitis Vinifera Fruit Water[2], Microcrystalline Cellulose, Caprylic/Capric Triglyceride[1], Cetearylalcohol, Jojoba Esters, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus Seed Cera[1], Glycerin, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Fructose[1], Algin, Calcium Alginate, Sodium Stearoyl Lactylate, P-Anisic Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Parfum[3], Withania Somnifera Root Extract[1], Polyglycerin-3, Moringa Oleifera Seed Extract[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Citricacid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. произведено от натурални суровини
  2. от контролирано биологично земеделие
  3. от натурални етерични масла
Информация за продукта
Правна информация
Производител: Perpmer/Eliah Sahil, Mariahilfstraße 29, Top 25-27, 6900, Bregenz, Австрия, office@eliah-sahil.com

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Eliah Sahil Био балсам за коса Кокос Моринга

3 клиентски рецензии на други езици

3,3 от 5 звезди
5 звезди
1 (25%)
4 звезди
1 (25%)
3 звезди
1 (25%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
1 (25%)

4 оценки

Все още няма рецензии на български, но 3 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder