Kaurilan Sauna Вегански дезодорант крем Travel Size, Lemongrass (35 г)

Перфектният спътник при пътуване за свежест

€ 9,49 € 9,99 -5%

(€ 271,14 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Аромат: Lemongrass

На склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Без алкохол и алуминиеви соли
  • Предпазва от неприятни миризми
  • Веган Веган

Често се купува заедно с La Saponaria Душ сапун Бадем и джинджифил, 100 г

Kaurilan Sauna Вегански дезодорант крем Travel Size, Lemongrass (35 г) € 9,49 (€ 271,14 / кг)
La Saponaria Душ сапун Бадем и джинджифил, 100 г € 3,99 (€ 39,90 / кг)
Обща цена: € 13,48
Описание

Веганските дезодорантни кремове от Kaurilan Sauna са ръчно изработени в Хелзинки и ви придружават по време на всичките ви пътувания - било то на работа, училище, спорт или на почивка. Рецептата не съдържа алкохол и алуминиеви соли и надеждно ви предпазва от неприятни миризми и пот.

Начин на употреба: Вземете малко количество дезодорантен крем и го разпределете по подмишницата.

Арт.-№: KSA-5904
Съдържание: 35 г
EAN: 6430078873314
Марка: Kaurilan Sauna
Видове продукти: Део
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: без алкохол, Без алуминиеви соли, Веган
Съставки (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Wax, Solanum Tuberosum Starch, Sodium Bicarbonate, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Citral[1], Eugenol[1], Geraniol[1], Linalool[1], Citronellal[1], Limonene[1]

  1. от натурални етерични масла
За веганските дезодоранти
Правна информация
Производител: Kaurilan Sauna Oy, Höyläämötie 11 B, 00380, Helsinki, Финландия, info@kaurilansauna.fi, kaurilansauna.fi

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Kaurilan Sauna Вегански дезодорант крем Travel Size

1 клиентска рецензия на друг езики

4,7 от 5 звезди
5 звезди
2 (66%)
4 звезди
1 (33%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

3 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.