Nourish London Балсам за масаж, Eucalyptus (15 мл)

Идеален за масажи

€ 10,43 € 11,59 -10%

(€ 695,33 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: Eucalyptus

С етерични масла от бор, розмарин, чаено дърво и евкалипт. Подхранва кожата и има освежаващи свойства.

Още 7 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всеки тип кожа
  • Овлажняващ
  • Освежаващ аромат

Често се купува заедно с Weleda Weleda Масажно масло с арника, 100 мл

Nourish London Балсам за масаж, Eucalyptus (15 мл) € 10,43 (€ 695,33 / л)
Weleda Weleda Масажно масло с арника, 100 мл € 14,39 (€ 143,90 / л)
Обща цена: € 24,82
Описание

Омекотяващият и подхранващ масажен балсам подхранва кожата, а ароматът освежава сетивата. Той се състои от ценни растителни масла и подбрани етерични масла, които обгръщат сетивата.

Начин на употреба:

  • Масажирайте върху кожата при необходимост.
  • Избягвайте контакт с очите.
  • Използвайте само върху ненаранена кожа.
  • Преди първото нанасяне се препоръчва тест с пластир.
Арт.-№: NOL-77806
Съдържание: 15 мл
EAN: 5065013265179
Марка: Nourish London
Консистенция / форма на дозировка: Балсам
Видове продукти: Грижа за тялото
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: Soil Association - Cosmos Organic
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Използвайте само върху здрава кожа
Инструкции за съхранение: Съхранявайте плътно затворено, Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: стъкло, Бурканче
Съставки (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Dextrin Palmitate, Ravensara Aromatica, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Limonene, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree), Pinus Sylvestris (Pine) Leaf Oil, Linalool, Geraniol, Eugenol

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Natural Products Factory, 19 Silvertown Way, E16 1DH, London, Великобритания, www.nourishkinrange.com
Упълномощен представител като отговорно лице на ЕС: NPF Europe Limited, 38 Main Street, Swords, K67 E0A2, Dublin, Ирландия, www.nourishkinrange.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Nourish London Балсам за масаж

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder