LÉA NATURE SO BiO étic Teint Divin Хидратиращ фон дьо тен, N°20 Beige Doré (30 мл)

Топяща се, лека и особено приятна текстура

€ 17,09

(€ 569,67 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Цвят: N°20 Beige Doré

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Има изравняващ ефект
  • Прави тена сияен

Често се купува заедно с Santé – naturally. High Coverage Mineral Concealer, 01 (15 мл)

LÉA NATURE SO BiO étic Teint Divin Хидратиращ фон дьо тен, N°20 Beige Doré (30 мл) € 17,09 (€ 569,67 / л)
Santé – naturally. High Coverage Mineral Concealer, 01 (15 мл) € 9,49 (€ 632,67 / л)
Обща цена: € 26,58
Описание

Благодарение на своята топяща се и особено приятна текстура, тази основа се свързва с кожата, придава ѝ ново излъчване и осигурява полу-матово, както и естествено покритие. Формулировката е богата на органично алое вера и хиалуронова киселина, които са известни със своите овлажняващи свойства и осигуряват трайна хидратация на кожата. Алое вера също има подхранващ ефект и е богато на захари, витамини, минерали и незаменими аминокиселини, които глезят кожата. Благодарение на своята формула, фон дьо тенът е особено лек, немазен и позволява на кожата да диша, докато бръчките и фините линии се прикриват.

  • дерматологично тестван

Начин на употреба:

  • Нанесете фон дьо тена сутрин след дневия крем.
  • Намажете продукта върху челото, носа, брадичката и бузите и разпределете равномерно от центъра на лицето навън.
  • Накрая разнесете фон дьо тена добре върху линията на косата, шията, под носа и веждите, за да избегнете линии.

PAO: 6 месеца

Арт.-№: GLN-5010492
Съдържание: 30 мл
EAN: 3517360029802
Марка: LÉA NATURE SO BiO étic
Highlights: ⚡Мега оферти
Видове продукти: Make Up
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Веган
Сертификати: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: стъкло, Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Anthemis Nobilis Flower Water[1], Caprylic/Capric Triglyceride, CI 77891 (Titanium Dioxid), Dicaprylyl Carbonate, C13-14 Alkane, Glycerin, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Sulphate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Propandiol, Sorbitan Isostearate, Squalane, Polyglyceryl 4 Oleate, CI 77492 (Iron Oxide), Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Parfum, Oryza Sativa (Rice) Powder[1], CI 77491 (Iron Oxide), Levulinic Acid, Sodium Benzoate, Glyceryl Olivate, CI 77499 (Iron Oxide), Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Sodium Levulinate, Sodium Hyaluronate, Sodium Lauroyl Glutamate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Lysine, Magnesium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Vanillin, Citric Acid

  1. съставки от биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Франция, contact@leanature.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за LÉA NATURE SO BiO étic Teint Divin Хидратиращ фон дьо тен

5 клиентски рецензии на други езици

4,0 от 5 звезди
5 звезди
4 (50%)
4 звезди
2 (25%)
3 звезди
1 (12%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
1 (12%)

8 оценки

Все още няма рецензии на български, но 5 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder