CENTIFOLIA Kids Berry Flavour Toothpaste, 75 мл

Особено нежна паста за зъби за най-малките

€ 3,59 € 3,99 -10%

(€ 47,87 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 75 мл

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 6 само € 3,27 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Защитава млечните зъби
  • За деца от 2 години
  • Без флуорид

Често се купува заедно с BEMA COSMETICI Детски шампоан "Нежен облак", 250 мл

CENTIFOLIA Kids Berry Flavour Toothpaste, 75 мл € 3,59 (€ 47,87 / л)
BEMA COSMETICI Детски шампоан "Нежен облак", 250 мл € 12,23 (€ 48,92 / л)
Обща цена: € 15,82
Описание

Тази много нежна, неабразивна паста за зъби с приятен естествен аромат на червени плодове е създадена специално за грижата за млечните зъби на най-малките. Подходяща е за деца над 2 години, почиства, защитава и укрепва емайла – за перфектна орална хигиена.

Приложение:

  • След всяко хранене почиствайте зъбите с детска четка и изплакнете с вода.
  • Използвайте количество с големината на грахово зърно само под наблюдение на възрастен, за да се избегне поглъщане.
Арт.-№: XDK-CENT-90019805
Съдържание: 75 мл
EAN: 3537090019805
Марка: CENTIFOLIA
Консистенция / форма на дозировка: Паста
Видове продукти: Грижа за зъбите и устата, Бебешка & Детска козметика
Характеристики: Без флуориди, Без титанов диоксид, Без етерични масла, Без сулфат, Веган
Аромати: Плодовo
Сертификати: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Инструкции за грижа: Не поглъщайте / не пийте
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Тубичка
За кого - бебе и дете: Дете
Съставки (INCI)

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propandiol, Xylit, Calcium Carbonate, Carrageenan, Lauryl Glucoside, Sodium Bicarbonate, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Stevia Rebaudiana (Stevia) Extract[1], Glycerin, Xanthan Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Aroma, Sodium Gluconate, CI 77491, CI 77499, Sodium Hydroxyde

  1. съставки от биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за CENTIFOLIA Kids Berry Flavour Toothpaste