Gyada Cosmetics Масло-гел за премахване на грим, 100 мл

Ефективно почиства и подхранва кожата с кокосово масло и невен

€ 8,99 € 9,99 -10%

(€ 89,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 5 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подходящ за всички типове кожа
  • Премахва грим и замърсявания
  • Дълбоко, но нежно почистване
  • Оставя кожата мека и еластична
  • AIAB AIAB
  • Nickel Tested Nickel Tested
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Gyada Cosmetics Мляко за почистване, 400 мл

Gyada Cosmetics Масло-гел за премахване на грим, 100 мл € 8,99 (€ 89,90 / л)
Gyada Cosmetics Мляко за почистване, 400 мл € 13,49 (€ 33,73 / л)
Обща цена: € 22,48
Описание

Този Масло-гел за премахване на грим нежно и ефективно отстранява грима и замърсяванията. Съдържащ кокосово масло и календула, той почиства кожата, като я оставя мека и с приятно усещане, без да дразни очите или миглите.

Начин на употреба:

  • Нанесете малко количество от масления гел върху суха кожа и масажирайте нежно, докато гримът се разтвори.
  • Изплакнете обилно с вода.
  • За най-добри резултати, продължете с почистващо средство на водна основа като втора стъпка от рутината за двойно почистване.
Арт.-№: GYA-GC164
Съдържание: 100 мл
EAN: 8054609982726
Марка: Gyada Cosmetics
Видове продукти: Премахване на грима
Характеристики: Nickel Tested, Веган
Сертификати: AIAB
PAO: 6 месеца
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Не поглъщайте / не пийте, Използвайте само външно., Използвайте само върху здрава кожа, Съхранявайте продукта на безопасно място, недостъпно за деца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Съставки (INCI)

Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sucrose Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Panthenol, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Malva Sylvestris Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Benzyl Alcohol, Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E), Undecane, Tridecane, Parfum[2], Aqua, Lactic Acid

  1. от биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Италия, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Gyada Cosmetics Масло-гел за премахване на грим

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка