Gyada Cosmetics Мляко за почистване, 400 мл

Нежна към кожата и кремообразна емулсия с лайка и малва

€ 13,49 € 14,99 -10%

(€ 33,73 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 400 мл

Още 4 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Премахва замърсяванията и грима
  • За лице, очи и устни
  • Освежаващи свойства
  • AIAB AIAB
  • Nickel Tested Nickel Tested
  • Веган Веган

Често се купува заедно с La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл

Gyada Cosmetics Мляко за почистване, 400 мл € 13,49 (€ 33,73 / л)
La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл € 8,99 (€ 299,67 / л)
Обща цена: € 22,48
Описание

Мляко за почистване е идеален за нежно отстраняване на грим и замърсявания от лицето, очите и устните. Формулата ѝ съдържа лайка, малва и растителни масла от авокадо, жожоба и арган, както и масло от шеа, за да се грижи оптимално за кожата по време на почистването. Освен това тя има освежаващи свойства и запазва естествения баланс на кожата.

Начин на употреба:

  • Нанесете малко количество от почистващото мляко върху сухата кожа на лицето и масажирайте нежно с кръгови движения.
  • Отстранете с памучен тампон или с топла вода.
Арт.-№: GYA-GC162
Съдържание: 400 мл
EAN: 8054609982702
Марка: Gyada Cosmetics
Консистенция / форма на дозировка: Мляко
Видове продукти: Почистващ препарат за лице
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Nickel Tested, Веган
Сертификати: AIAB
PAO: 6 месеца
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Не поглъщайте / не пийте, Използвайте само външно., Използвайте само върху здрава кожа, Съхранявайте продукта на безопасно място, недостъпно за деца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Почистващ продукт за лице (консистенция): Почистващо мляко
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Cetearylalcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Centaurea Cyanus Flower Water, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherylacetat, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Parfum[2], Disodium Cocoamphodiacetate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenylethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

  1. от биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Италия, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Gyada Cosmetics Мляко за почистване