benecos Natural Powder Blush, Mallow Rose (5,50 г)

За деликатен и свеж тен

€ 3,99

(€ 725,45 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Цвят: Mallow Rose

Ярък морав тон руж за нежен куклен тен на лицето.

Още 8 броя на склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • В различни цветове
  • Лесен за нанасяне
  • Без вредни химикали

Често се купува заедно с benecos Compact Powder, Porcellain (9 г)

benecos Natural Powder Blush, Mallow Rose (5,50 г) € 3,99 (€ 725,45 / кг)
benecos Compact Powder, Porcellain (9 г) € 4,99 (€ 554,44 / кг)
Обща цена: € 8,98
Описание

Compact Blush на benecos придава деликатен и свеж тен. Той се предлага в различни цветове и е без никакви химикали. В допълнение, може да се нанася много лесно.

  • за свеж и нежен тен
  • предлага се в три модни цвята
  • без химикали
  • лесен за нанасяне
Арт.-№: BEN-91174
Съдържание: 5,50 г
EAN: 4260198091174
Марка: benecos
Консистенция / форма на дозировка: Пресована пудра
Видове продукти: Make Up
Тип кожа: За всички типове кожа
Общи указания : Нова рецепта
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Кутия
Съставки (INCI)

Mica, Amylopectin, Octyldodecanol, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride[1], Silicia, Zinc Stearate, Theobroma Cacao Seed Butter[1], Ricinus Communis Seed Oil[1], Magnolia Officinalis Bark Extract, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Caolin Clay, Maltodextrin, Lecithin, Citric Acid, Pentylene Glycol, Glyceryl Caprylate, CI 75470 (Carmine), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77007 (Ultramarines)

  1. от контролирано биологично земеделие
Правна информация
Производител: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Германия, www.cosmondial.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Въпроси и отговори относно benecos Natural Powder Blush

Получавайте специфични отговори от клиенти, които са закупили този продукт

  • ружът в цвят "Хибискус" с какъв срок на годност е?

    1 отговор, последен отговор от 14. август 2020

Продуктови ревюта

рецензии на български за benecos Natural Powder Blush

1116 клиентски рецензии на други езици

4,3 от 5 звезди
5 звезди
853 (50%)
4 звезди
550 (32%)
3 звезди
190 (11%)
2 звезди
60 (3%)
1 звезда
29 (1%)

1682 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1116 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder