benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15, berry bliss (4,70 г)

Лека слънцезащита с цветен нюанс

€ 3,99

(€ 848,94 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Цвят: berry bliss

Ягодово розово с виолетов оттенък.

На склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Растителни пигменти
  • Естествено покритие
  • Балансирано съотношение на UV филтрите
  • Веган Веган

Често се купува заедно с benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15, soft bloom (4,70 г)

benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15, berry bliss (4,70 г) € 3,99 (€ 848,94 / кг)
benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15, soft bloom (4,70 г) € 3,99 (€ 848,94 / кг)
Обща цена: € 7,98
Описание

Оцветените стикове за грижа за устните предлагат цялостен пакет за безгрижна грижа за устните: балансирана, естествена UV защита, грижа и цвят! Те впечатляват и с веганската си формула с естествени пигменти, която осигурява еластичност и естествен завършек.

Арт.-№: BEN-98999
Съдържание: 4,70 г
EAN: 4260198098999
Марка: benecos
Грижа за устните: слънцезащита
Консистенция / форма на дозировка: Стик
Приложение : Устни
Слънцезащита (SPF): SPF 15
Видове продукти: Грижа за устни
Характеристики: Тониран , Веган
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Sleeve
Съставки (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil[2], Zinc Oxide, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Rhus Verniciflua Peel Wax, Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Sorbitan Olivate, Maltodextrin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera[2], Theobroma Cocoa Seed Butter[2], Polyhydroxystearic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ricinus Communis Seed Oil, Parfum[1], Anthocyanins, Caolin Clay, Citric Acid, Geraniol[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Linalool[1], Citronellol[1], Beta-Caryophyllene[1], Geranyl Acetate[1], CI 77742 (Manganese Violet), CI 77491 (Iron Oxide)

  1. естествена парфюмна композиция
  2. от контролирано биологично земеделие
Инструкции за слънцезащитните продукти
Правна информация
Производител: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Германия, www.cosmondial.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder