Burt's Bees Диня Балсам за устни, 4,25 г

Овлажнител със сладък, плодов привкус

€ 4,22 € 4,69 -10%

(€ 992,94 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 4,25 г

В наличност от 16. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 22. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подхранва и хидратира
  • Има защитен ефект
  • Плодов аромат на диня

Често се купува заедно с Burt's Bees Подхранващ балсам за устни с масло от манго, 4,25 гр.

Burt's Bees Диня Балсам за устни, 4,25 г € 4,22 (€ 992,94 / кг)
Burt's Bees Подхранващ балсам за устни с масло от манго, 4,25 гр. € 4,22 (€ 992,94 / кг)
Обща цена: € 8,44
Описание

Сладкият, освежаващ аромат на прясно нарязана диня в комбинация с овлажняващо кокосово масло и защитен пчелен восък. Просто трябва да го заобичаш!

Начин на употреба:

  • Нанасяйте балсама върху устните толкова често, колкото е необходимо.
  • Особено при сухо, студено и / или ветровито време.
Арт.-№: BEES-5111-16
Съдържание: 4,25 г
EAN: 792850906792
Марка: Burt's Bees
Грижа за устните: безцветен, вкус
Консистенция / форма на дозировка: Стик
Видове продукти: Грижа за устни
Аромати: Плодовo
Сертификати: Leaping Bunny
Съставки (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba (White Beeswax) Extract, Aroma[1], Ricinus Communis Seed Oil, Lanolin, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Extract, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopherol (Vitamin E), Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glycerin Soja Oil, Citricacid, Rebaudioside A

  1. естествени аромати
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Burt’s Bees, Inc., 210 West Pettigrew Street, 27701, Durham, North Carolina, САЩ, www.burtsbees.com
Вносител като отговорно лице на ЕС: VILLAGE COSMETICS GmbH & Co. KG, Terlaner Straße 12, 86165, Augsburg, Германия, info@village-cosmetics.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Burt's Bees Диня Балсам за устни

3 клиентски рецензии на други езици

4,1 от 5 звезди
5 звезди
3 (42%)
4 звезди
3 (42%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
1 (14%)
1 звезда
0 (0%)

7 оценки

Все още няма рецензии на български, но 3 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder