Dr. Bronner's Лосион за тяло, Patchouli-Lime (240 мл)

Лек овлажняващ крем с приятен аромат

Ново в магазина!

€ 19,99

(€ 83,29 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Аромат: Patchouli-Lime

На склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Хидратира и предпазва
  • Нежна, но плътна текстура
  • С висококачествени растителни масла

Често се купува заедно с Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 мл

Dr. Bronner's Лосион за тяло, Patchouli-Lime (240 мл) € 19,99 (€ 83,29 / л)
Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 мл € 11,99 (€ 23,98 / л)
Обща цена: € 31,98
Описание

Благодарение на комбинацията от органични растителни масла от кокос, жожоба, авокадо и коноп, както и от нежни органични етерични масла, този специален лосион за тяло хидратира кожата изключително добре и я поддържа чудесно мека. Леката, но все пак богата текстура се абсорбира бързо, без да оставя мазен филм. По този начин Лосион за тяло хидратира кожата и я предпазва от изсушаване. Подходящ е както за ежедневна грижа за кожата, така и за ръцете.

Начин на употреба:

  • След душ, измиване на ръцете или при необходимост нанесете равномерно върху кожата.
  • Нанесете равномерно по едно натискане на помпата за всяка ръка.
Арт.-№: XDK-DRBE-SD0303-EUR
Съдържание: 240 мл
EAN: 018787261101
Марка: Dr. Bronner's
Highlights: Новости
Консистенция / форма на дозировка: Лосион
Видове продукти: Грижа за тялото
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Унисекс, Веган
Аромати: Ароматно, Кокос, Лавандула, Мента/ментов, Лимонено / Цитрусовo
Сертификати: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, UK Vegan Society
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Alcohol[2], Xanthan Gum, Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Quillaja Saponaria Wood Extract[1], Pogostemon Cablin Oil[1], Citrus Aurantifolia Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Alpha-Terpinene, Beta-Caryophyllene, Camphor, Citral, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. от биологично земеделие
  2. от био отглеждане и справедлива търговия
Правна информация
Упълномощен представител като отговорно лице на ЕС: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Германия, contact@drbronner.eu

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Dr. Bronner's Лосион за тяло

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder