English Tea Shop Био зелен чай – Fairtrade, 100 г

Отнася в чаените градини на Шри Ланка

€ 10,99

(€ 109,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

Още 3 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Фини аромати, леко усещане
  • Привлекателен малък подарък
  • 100% био зелен чай, Шри Ланка

Често се купува заедно с Pukka Билков чай от три вида джинджифил, 20 Броя (36 г)

English Tea Shop Био зелен чай – Fairtrade, 100 г € 10,99 (€ 109,90 / кг)
Pukka Билков чай от три вида джинджифил, 20 Броя (36 г) € 4,99 (€ 138,61 / кг)
Обща цена: € 15,98
Описание

Висококачествен зелен чай от контролиран биологичен произход, култивиран в историческите чаени градини на Шри Ланка. Чайните листа са запарени на пара, навити и изсушени по традиционния китайски метод. Зеленият чай се обработва веднага след беритба и не се оставя да се окисли, затова развива други аромати в сравнение с класическия черен чай. Чист и неподправен на вкус!

В декоративната метална кутия ще намерите 100 грама насипен чай – идеален малък подарък за начинаещи в света на зелените чайове!

Приготвяне: Оставете врящата вода да се охлади до 80°C, залейте чая и го оставете да се запарва 2 до 3 минути според вкуса ви.

Арт.-№: XPI-RON-36234
Съдържание: 100 г
EAN: 680275036234
Марка: English Tea Shop
Консистенция / форма на дозировка: Чай в насипно състояние
Видове продукти: Чай & Аксесоари
Характеристики: Без глутен, С кофеин, Веган
Сертификати: Fair Trade, Soil Association, Лого на ЕС за биопродукти
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Съдържание (чай): Чай в насипно състояние
Време за запарване: 2 минути, 3 минути
Съдържание

100 % зелен чай (aus Sri Lanka)[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Германия, www.royal-nature.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за English Tea Shop Био зелен чай – Fairtrade

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder