Gyada Cosmetics Cleansing Gel, 100 мл

Нежен измиващ гел за лице с лайка и метличина

€ 7,19 € 7,99 -10%

(€ 71,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 7 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подходящ за всички типове кожа
  • Премахва замърсяванията и грима
  • Поддържа естествения баланс на кожата
  • Много нежен към кожата
  • AIAB AIAB
  • Nickel Tested Nickel Tested
  • Веган Веган

Често се купува заедно с benecos benecosBIO Серум за лице "iron on:in", 50 мл

Gyada Cosmetics Cleansing Gel, 100 мл € 7,19 (€ 71,90 / л)
benecos benecosBIO Серум за лице "iron on:in", 50 мл € 4,49 (€ 89,80 / л)
Обща цена: € 11,68
Описание

Този нежен почистващ гел деликатно премахва замърсяванията и грима, без да нарушава естествения баланс на кожата. Формулата, съдържаща лайка и метличина, е подхранваща и особено нежна към кожата.

Начин на употреба:

  • Нанесете върху влажна кожа с кръгови движения и масажирайте нежно.
  • Изплакнете.
Арт.-№: GYA-GC161
Съдържание: 100 мл
EAN: 8054609982696
Марка: Gyada Cosmetics
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: Почистващ препарат за лице
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Nickel Tested, Веган
Сертификати: AIAB
PAO: 6 месеца
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Не поглъщайте / не пийте, Използвайте само външно., Използвайте само върху здрава кожа, Съхранявайте продукта на безопасно място, недостъпно за деца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Почистващ продукт за лице (консистенция): Почистващ гел
Вид на опаковката: Тубичка
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Centaurea Cyanus Flower Water, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Guaiazulene, Benzyl Alcohol, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-4 Caprylate, Parfum[2], Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Decyl Glucoside, Diglycerin, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. от биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Италия, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Gyada Cosmetics Cleansing Gel

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder