Gyada Cosmetics Пяна за почистване, 100 мл

Нежна формула за почистване с лайка и метличина

€ 8,99 € 9,99 -10%

(€ 89,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Премахва грима и замърсяванията
  • Особено нежен
  • AIAB AIAB
  • Nickel Tested Nickel Tested
  • Веган Веган

Често се купува заедно с La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл

Gyada Cosmetics Пяна за почистване, 100 мл € 8,99 (€ 89,90 / л)
La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл € 8,99 (€ 299,67 / л)
Обща цена: € 17,98
Описание

Нежният Пяна за почистване почиства нежно и премахва замърсяванията, както и остатъците от грим, без да нарушава естествения баланс на кожата. Формулата му е нежна към кожата и я подхранва с лайка и синя метличина.

Начин на употреба:

  • Масажирайте с кръгови движения върху влажна кожа.
  • След това изплакнете.
Арт.-№: GYA-GC166
Съдържание: 100 мл
EAN: 8054609982740
Марка: Gyada Cosmetics
Видове продукти: Почистващ препарат за лице
Характеристики: Nickel Tested, Веган
Сертификати: AIAB
PAO: 6 месеца
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Не поглъщайте / не пийте, Използвайте само външно., Използвайте само върху здрава кожа, Съхранявайте продукта на безопасно място, недостъпно за деца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Почистващ продукт за лице (консистенция): Почистваща пяна
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sorbit, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Chamomilla Recutita Flower Water, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Centaurea Cyanus Flower Water, Benzyl Alcohol, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Panthenol, Guaiazulene, Allantoin, Tocopherylacetat, Urea, Sodium Chloride, Parfum[2], Betaine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Undecane, Tridecane, Phenylethanol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

  1. от биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Италия, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Gyada Cosmetics Пяна за почистване

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка