Khadi® Wonder Тоник за коса, 100 мл

Безмаслена и балансираща грижа за косата и скалпа

€ 14,39 € 15,99 -10%

(€ 143,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове коса
  • Осигурява сила и обем
  • Осигурява еластичност и устойчивост

Често се купува заедно с Khadi® Аюрведичен еликсир Шампоан Rose Repair, 200 мл

Khadi® Wonder Тоник за коса, 100 мл € 14,39 (€ 143,90 / л)
Khadi® Аюрведичен еликсир Шампоан Rose Repair, 200 мл € 14,39 (€ 71,95 / л)
Обща цена: € 28,78
Описание

Благодарение на мощните аюрведични есенции, тоникът за коса Wonder осигурява нов блясък, както и обем и еластичност. Спектърът му на действие варира от освежаване до съживяване и грижа за изтъняваща коса. Тоникът осигурява лека фиксация на прическата и може да се ползва като грижа за скалпа, където има балансиращ ефект, за дълготрайна свежест и осигурява стимулиращ ефект.

Начин на употреба:

  • След като измиете с шампоан косата, напръскайте продукта върху подсушената с кърпа коса и втрийте.
  • Може да се пръска леко и по всяко време, за да се освежи прическата върху сухата и сресана коса. След това оформете с ръце.
Арт.-№: KAD-KH-HTO-1-DE
Съдържание: 100 мл
EAN: 4260378049131
Марка: Khadi®
Грижа за скалпа: Тоници
Видове продукти: Грижа за косата
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики: Аюрведични, Унисекс, Веган
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
Съставки (INCI)

Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerin[1], Inulin[2], Sodium Citrate, Sorbitan Caprylate, Citric Acid, Xylitylglucoside, Eclipta Prostrata Leaf Extract (Bhringraj)[2], Emblica Officinalis Fruit Extract[2], Anhydroxylitol, Propandiol, Bacopa Monnieri Leaf Extract[2], Jatropha Curcas Leaf Extract, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Acacia Concinna Fruit Extract[2], Aloe Barbadensis Leaf Extract Powder[2], Arnica Montana Flower Extract, Azadirachta Indica (Neem) Leaf Extract[2], Centella Asiatica Leaf Extract[2], Camelia Sinensis Leaf Extract, Lawsonia Inermis Leaf Extract[2], Potassium Sorbate, Arginin, Xylit, Glucose

  1. Произведено от биологични съставки
  2. aus biologischem Anbau
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Khadi Naturprodukte GmbH & Co. KG, Georgstraße 3, 31675, Bückeburg, Германия, info@khadi.de, www.khadi.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Khadi® Wonder Тоник за коса

39 клиентски рецензии на други езици

3,7 от 5 звезди
5 звезди
26 (45%)
4 звезди
8 (14%)
3 звезди
9 (15%)
2 звезди
10 (17%)
1 звезда
4 (7%)

57 оценки

Все още няма рецензии на български, но 39 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder