LOGONA Шампоан против пърхот, 250 мл

Нежна грижа за проблемен скалп

€ 8,99

(€ 35,96 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 8,54 / Брой-5%
  • над 3 само € 8,09 / Брой-10%
  • над 6 само € 7,37 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • При раздразнен и сух скалп
  • С успокояващи и подхранващи екстракти
  • Нежно почистващ
  • С растителни екстракти в био качество

Често се купува заедно с Lavera Complete Care Паста за зъби без флуорид, 75 мл

LOGONA Шампоан против пърхот, 250 мл € 8,99 (€ 35,96 / л)
Lavera Complete Care Паста за зъби без флуорид, 75 мл € 3,29 (€ 43,87 / л)
Обща цена: € 12,28
Описание

Шампоанът против пърхот Масло от хвойна е специално разработен за нуждите на раздразнен, сух и склонен към пърхот скалп. Леките миещи вещества и иновативният билков комплекс от активни съставки с органично масло от хвойна и избрани екстракти успокояват, почистват и внимателно се грижат за небалансирания скалп. В допълнение, те противодействат на образуването на пърхот при редовна употреба.

Начин на употреба:

  • Особено се препоръчва при пърхот и сух скалп за ежедневна употреба.
Арт.-№: LOGO-00230
Съдържание: 250 мл
EAN: 4017645008014
Марка: LOGONA
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: шампоани
Тип коса: При пърхот
Характеристики: Без сулфат, Унисекс, Веган
Сертификати: NaTrue
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце
Съставки (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Pca, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Betaine, Citric Acid, Juniperus Oxycedrus Wood Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Populus Nigra Bud Extract, Phytic Acid, Betula Alba Leaf Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Levulinic Acid, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Sodium Levulinate, Tannic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate

  1. от контролирано биологично земеделие
Забележка от производителя
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Германия, post@logocos.de, www.logocos.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за LOGONA Шампоан против пърхот

30 клиентски рецензии на други езици

3,9 от 5 звезди
5 звезди
30 (46%)
4 звезди
13 (20%)
3 звезди
11 (16%)
2 звезди
8 (12%)
1 звезда
3 (4%)

65 оценки

Все още няма рецензии на български, но 30 рецензии на други езици.