LOGONA Шампоан за чувствителен скалп, 250 мл

За особено нежно почистване!

€ 8,99

(€ 35,96 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 8,54 / Брой-5%
  • над 3 само € 8,09 / Брой-10%
  • над 6 само € 7,37 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За чувствителен скалп
  • С органичен екстракт от коприва
  • Съдържа леки почистващи вещества

Често се купува заедно с LOGONA Хидратиращ шампоан, 250 мл

LOGONA Шампоан за чувствителен скалп, 250 мл € 8,99 (€ 35,96 / л)
LOGONA Хидратиращ шампоан, 250 мл € 8,99 (€ 35,96 / л)
Обща цена: € 17,98
Описание

Меките повърхностноактивни вещества и екстрактът от органична коприва, съдържащи се в този шампоан на LOGONA, осигуряват нежно почистване. Екстрактът от органичен невен има регенериращи свойства и прави косата мека и еластична.

Начин на употреба: Масажирайте влажната коса и изплакнете обилно.

Забележки: В случай на контакт с очите, изплакнете обилно.

Арт.-№: LOGO-00225
Съдържание: 250 мл
EAN: 4017645011687
Марка: LOGONA
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Чувствителен скалп
Характеристики: Веган
Сертификати: NaTrue
Съставки (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Alcohol, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Inulin, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Pca Glyceryl Oleate, Sodium Pca, Arginine Ferulate, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Phytic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Citricacid, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Levulinic Acid, Maltodextrin, Moringa Oleifera Seed Extract, Sodium Levulinate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Parfum, Linalool, Benzyl Salicylate

Забележка от производителя
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Германия, post@logocos.de, www.logocos.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за LOGONA Шампоан за чувствителен скалп

1 клиентска рецензия на друг езики

4,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (33%)
4 звезди
1 (33%)
3 звезди
1 (33%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

3 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder